LV RU EN

Otrdiena, 2022. gada 24. maijs
Marlēna, Ilvija, Ziedone
Ludza
Sunny
21°C
 
A A A

Vēl 3 bezmaksas tiešsaistes jogas nodarbības aprīlī

Ludzas novada pašvaldība, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, piedāvā bezmaksas jogas nodarbības, izmantojot ZOOM platformu. Nodarbības vadīs sertificēta jogas pasniedzēja Inese Dreļa.

Jogas nodarbību mērķis ir apgūt prasmes saglabāt veselību un spēkus, harmoniski mijiedarboties ar iekšējo un ārējo pasauli, pielietot šīs prasmes ikdienā. Tās ir piemērotas visām vecuma grupām – gan iesācējiem, gan tiem, kuri jau iepazinuši jogu.

Nodarbības notiks pirmdienās un piektdienās – 1., 4., un 8. aprīlī plkst. 19.00.

Piekļuves saite jogas nodarbībām:

https://us02web.zoom.us/j/89095003030?pwd=bkp3OTE4QlZLcmt4NWdMYkgrTEVyZz09

Pasākuma norise var tikt fotografēta, filmēta un ierakstīta.

Aicinām izmantot iespēju aktīvi pavadīt darba dienu vakarus!


Projekts tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/069 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Ludzas novada Blontu, Ciblas, Goliševas, Malnavas, Mežvidu, Mērdzenes, Līdumnieku, Pušmucovas, Salnavas, Zvirgzdenes pagastu un Kārsavas pilsētas iedzīvotājiem” ietvaros. Projekta pasākumus 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.

Informāciju sagatavoja
projektu vadītāja
Inese Lipska

coloring.cool