Sabiedrības līdzdalība Pašvaldība
Ilustratīvs attēls

Ludzas novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas speciālisti 2023. gada 5. oktobrī aicināja novadniekus uz tikšanos “12 stundas ATTĪSTĪBAI”. Tikšanās laikā ikvienam bija iespēja ne vien izteikt savu viedokli, bet arī ieteikt priekšlikumus infrastruktūras sakārtošanai un ierosinājumus dažādu jomu pilnveidošanā.

Attīstības un plānošanas nodaļas speciālisti ir apkopojuši iesniegtos viedokļus. Kopumā iedzīvotāji ir ieinteresēti, lai tiktu pārskatīti un pilnveidoti autubusu maršruti, atjaunotas vairākas vietas novadā kā tūrisma objekti, labiekārtotas ezeru teritorijas un ierīkotas publiskās peldvietas. Svarīgi būtu ierīkot jaunus un labiekārtot esošos bērnu rotaļu laukumus, izveidot zupas virtuvi un apmaiņas punktu, kur var nodot ne tikai vecās lietas, bet arī paņemt nepieciešamo. Novadniekiem ir vēlme apgūt latgaliešu valodu klātienē un redzēt jaunus vides objektus. Ar visiem izteiktiem viedokļiem var iepazīties priekšlikumu un ierosinājumu apkopojumā.

Šobrīd tiks izvirzītas prioritātes un iespēju robežās tiks risināti šie jautājumi. Protams, dažas problēmas tiks atrisinātas uzreiz, savukārt citas – tuvākā vai tālākā nākotnē. Attīstības un plānošanas nodaļas speciālisti aicina arī turpmāk iedzīvotājiem dalīties ar savām idejām, priekšlikumiem, jo sabiedrības līdzdalība ir ļoti būtiska novada attīstībai. Ir ideja organizēt domrades, kur kopā ar novadniekiem tiktu apspriesti dažādi problēmjautājumi.

Savu viedokli ir iespēja izteikt elektroniski, sūtot to uz e-pastu attistiba@ludzasnovads.lv, kā arī tikties klātienē.

Saistītās aktualitātes:

Afiša