Sabiedrības līdzdalība Pašvaldība
Afiša

2023. gada 5. oktobrī Ludzas novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas speciālisti organizēja “12 stundas attīstībai”. Iedzīvotājiem bija iespēja izteikt savu viedokli, ierosinājumus un priekšlikumus, daudzi to arī darīja -  ierosinājumus sniedza 26 novada iedzīvotāji.

Tas ir pirmais solis, veidojot komunikāciju ar sabiedrību. Vairāku izteikto priekšlikumu apspriedei tiks rīkotas domrades, kur kopīgi domāsim, kā labāk, veiksmīgāk un efektīvāk iedzīvināt jaunas idejas, uzklausīsim dažādus viedokļus, lai turpinātu attīstīt mūsu Ludzas novadu.

Speciālistiem bija prieks bija dzirdēt arī to, ka cilvēki lepojas ar savu novadu, ka tas ir sakopts, atjaunota skolu infrastruktūra, jūtamas rūpes par cilvēkiem. Nedaudz skumji par to, ka jauniešu aktivitāte bija ļoti zema.

Lielākoties cilvēkiem rūp vides jautājumi, tūrisma attīstība, telpas interešu grupām u.c.

Tuvākajā laikā iegūtā informācija tiks apkopota un publicēta Ludzas novada pašvaldības mājas lapā. Ja kāds nepaspēja izteikt savu viedokli, bet ir padomā kādi interesanti ierosinājumi vai priekšlikumi Ludzas novada attīstības veicināšanai, droši rakstiet uz e-pastu: attistiba@ludzasnovads.lv.

Paldies par līdzdalību un atsaucību!