Statuss:
Īstenošanā

Projekta nosaukums: Building better understanding between Moletai and Ludza through music and art

Projekta saīsinātais nosaukums: Together in Art

Projekta numurs: LL-00146

Īstenošanas periods: 01.03.2024. līdz 28.02.2026.

Projekta vadošais partneris: Molētu Mākslas skola (Lietuvas Republika)

Projekta mērķis: risināt kopīgās problēmas, ko izraisa iedzīvotāju strukturālās izmaiņas, izveidojot sadarbības struktūru kvalitatīvāku sabiedrisko pakalpojumu nodrošināšanai Molētu rajonā un Ludzas novadā, nodrošinot augstākas kvalitātes izglītības pakalpojumus.

Projekts tiek īstenots ar Interreg VI-A Latvijas–Lietuvas programmas 2021.–2027. gadam līdzfinansējumu. Kopējais projekta budžets ir 250 445,81 EUR. Projekta līdzfinansējums no Eiropas Reģionālās attīstības fonda ir 200 356,64 EUR. Ludzas novada pašvaldības budžets projektā sastāda 141 864,68 EUR, un līdzfinansējums no Eiropas Reģionālās attīstības fonda ir 113 491,74 EUR.

Plānotās aktivitātes: Ludzas novada pašvaldībā projekta aktivitātes īstenos Ludzas Mūzikas pamatskola un J.Soikāna Ludzas mākslas skola.

• meistarklases mūzikas skolotājiem Ludzas novadā un Molētu pilsētā;
  • 10 latviešu un lietuviešu tradicionālo dziesmu vai deju aranžējumu izveide dažādiem mūzikas instrumentiem;
  • tiešsaistes semināri mūzikas un mākslas skolu pedagogiem;
  • 2 koncerti-izstādes Latvijā un Lietuvā;
  • kopīgs mācību brauciens mūzikas pedagogiem uz Igauniju;
  • pieredzes apmaiņas tikšanās mākslas pedagogiem Molētos;
  • kopīga iedvesmošanas darbnīca Liepāja mākslas pedagogiem un mākslas skolu audzēkņiem;
  • kopīga keramikas darbnīca Krāslava mākslas pedagogiem;
  • kopīga keramikas darbnīca Ludzā un Rogovkā;
  • podniecības darbnīcas pieaugušajiem Ludzā un Rogovkā;
  • keramikas aprīkojuma iegāde J.Soikāna Ludzas mākslas skolai;
  • mūzikas instrumentu iegāde Ludzas mūzikas pamatskolai;
  • video kameras un mobila interaktīvā ekrāna iegāde Ludzas Mūzikas pamatskolai.

Kontaktinformācija Ludzas novada pašvaldība: vecākā projektu vadītāja Viola Andruščenko; tālrunis +37165707131; e-pasts: viola.andruscenko@ludzasnovads.lv.

Šī informācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Ludzas novada pašvaldība, un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības oficiālo nostāju.

Projektu līdzfinansē Interreg VI-A Latvijas–Lietuvas programma 2021.–2027. gadam.