Sabiedrība

Zilupes Kultūras namā 7. augustā kopsapulcē tikās kādreizējie SIA “Zilupes LTD” klienti ar SIA “Ludzas apsaimniekotājs” valdes locekli Juri Vorkali, Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Edgaru Mekšu, domes priekšsēdētāja 2. vietnieku Oļegu Agafonovu un izpilddirektoru Sergeju Jakovļevu. Sapulcē tika izskatīti dažādi jautājumi par siltummezgliem daudzdzīvokļu mājām, daudzdzīvokļu māju pārvaldīšanu (apsaimniekošanu), ūdenssaimniecības pakalpojumiem privātmājās.

“Tikšanās laikā klientiem skaidrojām māju pārvaldīšanas pamatprincipus un māju uzkrājumu veidošanas nepieciešamību, lai novērstu avārijas stāvokļu iestāšanos un saglabātu viņu mājokļus ilgtermiņā. Informējām par siltumapgādes un ūdensapgādes tarifus veidojošiem faktoriem un iespējamajām tendencēm, kā arī izrunājām dažādus citus praktiskus jautājumus, lai veicinātu veiksmīgu savstarpējo komunikāciju nākotnē.”, stāsta SIA "Ludzas apsaimniekotājs" valdes loceklis Juris Vorkalis.

2022. gada 21.decembrī Ludzas novada pašvaldības domes sēdē tika pieņemts lēmums uzsākt Zilupes pilsētas SIA "Zilupes LTD" reorganizācijas procesu, kurā tā tiktu pievienota SIA "Ludzas apsaimniekotājs". No šī gada 22. maija SIA “Ludzas apsamniekotājs” ir pārņēmis visas bijušā SIA "Zilupes LTD" saistības un pienākumus, tajā skaitā pārņēmis pārvaldīšanā 45 daudzdzīvokļu mājas.