Sabiedrība Projektu aktualitātes

Ludzas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus neapmeklēt Ludzas Lielā Ezerkrasta ielas pludmali, jo jau 7.augustā ir uzsākti būvdarbi Lielā ezera krastmalā un objekts: Lielā Ezerkrasta iela un krastmala, ir nodots būvniekam. Atrasties būvlaukumā nepiederošām personām ir aizliegts.

Uzsākta projekta “Lielā Ezerkrasta promenādes izveidošana un krastmalas teritorijas labiekārtošana Ludzas pilsētā” īstenošana, šogad plānots veikt šādus darbus: ezera krasta tīrīšana, t.sk. apauguma (niedru) pļaušana un krasta gultnes tīrīšana; koku un krūmu ciršana; ārējās ūdensapgādes un kanalizācijas darbu veikšana;  elektroapgādes tīklu izbūve objektā; elektronisko sakaru tīklu (ārējo tīklu) izbūves darbi u.c. inženierkomunikāciju izbūves darbi.

Būvdarbus objektā veic SIA “Riviera L”, būvuzraudzības pakalpojumus nodrošina SIA “VIATESTI”  būvuzraugs Ervīns Rūsiņš un autoruzraudzību SIA “KEM” autoruzraugs Mārtiņš Kiščenko.

Laivu īpašniekiem, kuri savas laivas uzglabāja Lielā ezera krastā, lūgums pārvietot laivas no krastmalas. Savukārt Lielā Ezerkrasta iedzīvotājiem lūgums nenoviet automašīnas uz ceļa braucamās daļas vai teritorijā pie ezera.

Informējam, ka pontons no Lielā Ezerkrasta ielas pludmales pārvietots uz Lucmuižas pludmali.

Ludzas novada pašvaldība atvainojas iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām un cer uz iedzīvotāju sapratni būvniecības procesa norises laikā.

Projekts Lielā Ezerkrasta promenādes izveidošana un krastmalas teritorijas labiekārtošana Ludzas pilsētā” Nr.5.1.1.3/1/23/A/004 tiek īstenots Eiropas Savienības kohēzijas politikas programmas 2021.–2027.gadam 5.1.1. specifiskā atbalsta mērķa “Vietējās teritorijas integrētās sociālās, ekonomiskās un vides attīstības un kultūras mantojuma, tūrisma un drošības veicināšana pilsētu funkcionālajās teritorijās”  5.1.1.3. specifiskā atbalsta mērķa pasākuma “Publiskās ārtelpas attīstība” ietvaros ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) finansējumu.