Projektu aktualitātes
Projekta aktivitātes

Ludzas novada pašvaldība informē, ka ir atsākti darbi Latgales ielas posmā no 1.Maija ielas līdz Stacijas ielai, šodien, 19.augustā plānots uzsākt sagatavošanās darbus braucamās daļas asfaltēšanai, 21.augustā plānots pabeigt elektropārvades līnijas pārbūves darbus: veikt lietotāju pārslēgšanu un veco elektroapgādes balstu demontāžas darbus, bet 22.augustā tiks uzsākti asfalta seguma virskārtas ieklāšanas darbi Latgales ielas otrajā posmā – no 1.Maija iela līdz Stacijas ielai.

Satiksme Latgales ielas posmā no 1.Maija ielas līdz Stacijas ielai netiks slēgta, bet būs ierobežota, lūgums iedzīvotājus izvēlēties apbraucamos ceļus. Pašvaldība atvainojas par sagādātajām neērtībām ielas atjaunošanas darbu laikā un aicina iedzīvotājus būt saprotošiem.