Pašvaldība Ceļi, satiksme
Attēlam ir informatīva nozīme. Avots: https://zurnalsindustrija.lv/

Visi plānotie būvdarbi Latgales ielas posmā no Stacijas ielas līdz Latgales šķērsielai norit pēc grafika. Taču objektā paralēli notiek gaisvadu elektropārvades līnijas pārbūve kabeļlīnijā Latgales ielas posmā no 1. Maija ielas līdz Rekašova ielai un apgaismojuma izbūves darbi minētajā posmā. Kvalitatīvai projekta īstenošanai ļoti būtiski bija veikt veco elektroapgādes balstu nomaiņu, kuri atrodas braucamajā daļā. Elektroapgādes pārbūves darbus organizē AS «Sadales tīkls», savukārt apgaismojuma balstu izbūvi nodrošina pašvaldība cita būvdarbu līguma ietvaros. Tā kā darbi norit paralēli, tad Latgales ielas būvniekam PA "Pamatceļš un KEM" ir jāpielāgojas un darbus jāpakārto atbilstoši paralēli veiktajiem būvdarbiem.

Iedzīvotājiem nav vērts satraukties, Latgales ielas braucamās daļas virskārtas atjaunošanas darbi saskaņā ar līgumu tiks paveikti 2024.gadā.

Ludzas novada pašvaldība informē, ka 2.augustā tiks uzsākti asfalta seguma virskārtas ieklāšanas darbi Latgales ielas posmā no Latgales šķērsielas līdz 1.Maija ielai. Plānots, ka asfalta virskārta sākumā tiks ieklāta ielas pirmajā posmā – no Latgales šķērsielas līdz 1.Maija ielas krustojumam. Otrajā posmā – 1.Maija iela līdz Stacijas ielai, asfaltseguma virskārta tiks uzklāta pēc elektropārvades līnijas pārbūves darbu pabeigšanas, lietotāju pārslēgšanas un veco elektroapgādes balstu demontāžas, provizoriski tas var būt augusta beigās.

Būvdarbu laikā satiksme Latgales ielā tiks organizēta pa vienu joslu, īslaicīgi to novirzot arī pa apbraucamajiem ceļiem. Autovadītāji aicināti sekot līdzi ceļazīmēm un satiksmes regulētāju norādījumiem. Pašvaldība atvainojas par sagādātajām neērtībām ielas atjaunošanas darbu laikā un aicina iedzīvotājus būt saprotošiem.