Pašvaldība
apsveikums

1. jūnijā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, Ludzas novada pašvaldība sveic visus bērnus un viņu vecākus šajā tik skaistajā dienā, kas iezīmē arī vasaras sākumu. Novēlām pavadīt dienu kopā ar saviem bērniem! Lai bērnu prieks ielīksmo!

Aicinām ģimenes ar bērniem ceturtdien, 1. jūnijā, piedalīties Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltītajos pasākumos Ludzas novadā – piepūšamās atrakcijas Zilupē un Pasienē, zīmēšana uz asfalta Istalsnā, bērnu diskotēka Goliševā un Ņukšos, 5D dimantu mozaīkas personālizstāde Kārsavā, radošā darbnīca un spēle “Erudīts” Rundēnos, leļļu teātris un diskotēka Lauderos.

Plašāka informācija par pasākumu laikiem un notikumu vietām pieejama Ludzas novada pašvaldības mājaslapas www.ludzasnovads.lv sadaļā "Notikumu kalendārs"