Sports

Mūsu futbolisti ražīgi pastrādājuši pa vasaras sezonu. Ir noslēdzies Ziemeļaustrumu reģiona futbola 2023. gada čempionāts, kurā piedalījās Ludzas novada Sporta skolas un SK Kuorsovas audzēkņu apvienotā komandas dažādās grupās (treneri Edvīns Savickis un Mihails Oļipovs).

• U-11 - Ludzas NSS 1 - 1. vieta. Komandas labākie spēlētāji - Ņikita Jačenko un Reinards Caune.
  • U-11 - Ludzas NSS 2 - 5. vieta. Komandas labākais spēlētājs - Aleksandrs Polovinskis.
  • U-11 - Ludzas NSS/SK Kuorsova - 4. vieta. Komandas labākais spēlētājs - Mārtiņš Bozovičs.
  • U-12 - Ludzas NSS/SK Kuorsova - 2. vieta Komandas labākie spēlētāji - Vadims Grohoļskis un Vitālijs Djubko.
  • U-13 - Ludzas NSS /SK Kuorsova - 4. vieta. Komandas labākais spēlētājs - Raivis Rudovičs.
  • U-14- Ludzas NSS/SK Kuorsova - 2.vieta. Komandas labākie spēlētāji - Maksims Kodaļevs un Oskars Borisovs.

No 14. līdz 15. augustam notika starptautiskais turnīrs "Valkas/ Valgas kauss 2023" U-11 grupā, kurā piedalījās ar divas mūsu Ludzas novada Sporta skolas komandas.

• 2. vieta - Ludzas NSS komandai!
    • Komandas labākie spēlētāji - Vitālijs Djubko un Lorenss Tabūns.
  • 8. vieta - Ludzas NSS/SK Kuorsova komandai!

Apsveicam un lepojamies ar mūsu futbolistu startiem! Malači, tā tik turpināt!

FK Kuorsovas/ZAFC meiteņu komanda vasaras periodā piedalījās LČ Attīstības līgā U-12 starp deviņām meiteņu komandām. Komanda piedalījās pirmo reizi un pārbaudīja savus spēkus starp pieredzējušām konkurentēm. Meitenes kopvērtējumā ieguva 7. vietu (treneris Mihails Oļipovs)!

• Baiba Birule.

Apsveicam meitenes, vecākus, treneri, līdzjutējus ar pirmo pieredzi un veiksmi nākošajos turnīros!

Vasaras periodā SK Kuorsova (treneris Mihails Oļipovs ) un FK Ludza (treneris Edvīns Savickis) meiteņu komandas piedalījās ZA reģiona futbola čempionātā, kurā piedalījās 4 komandas.

• Labākais uzbrucējs - Alise Hatilova;

Tāpat arī Latvijas izlases sastāvā U-15 meiteņu komandā spēlēja arī kārsaviete Katrīna Lukaševiča!

Apsveicam visas meitenes ar uzrādīto rezultātu! Malači!

No 2. līdz 3. septembrim Ludzas 2. vidusskolas Sporta hallē aizvadīts Ludzas atklātais turnīrs handbolā vīriešiem, kurā piedalījās 5 komandas.

1. SK Latgols 1 (treneris A. Narnickis);
  2. SK Latgols 2 ( treneris A. Borisovs/ G. Dalibo);
  3. HK S& A (L. Rūtiņš, A. Rakstiņš);
  4. Salaspils (Ž. Malahovs);
  5. HC Utena (G. Paukšte).

Komandas izspēlēja apļa turnīru divās dienās, spēles ilgums - 2x25 minūtes. Neizšķirts rezultāts šajā turnīrā nevarēja būt, kas padarīja spēles skatītājiem aizraujošas un interesantas! Spēlē starp SK Latgols un Salaspils komandu tika izpildīti soda metieni, kurā veiksmīgāka izrādījās Salaspils komanda.