Ilustratīvs attēls

Sakarā ar Ludzas maģistrālā ūdensvada skalošanas darbiem, šī gada 21. un 22. un 26. augustā no plkst. 23:00 līdz plkst. 5:00 ūdensapgādes klientiem tiks pārtraukta ūdens piegāde. Skalošana notiks izmantojot centrālās ūdensapgādes sistēmas hidrantus.

Darbi noritēs 3 posmos:

• 21. augusta naktī - Skolas, Stacijas, Blaumaņa, P. Miglinīka ielu maģistrālajos tīklos un saistīto ielu ūdensvados
  • 22. augusta naktī – Biržas, Liepājas, Dagdas, Parku ielu maģistrālajos tīklos un saistīto ielu ūdensvados
  • 26. augusta naktī – privātmāju rajonos un tālākajos sistēmas punktos (no ūdens rezervuāriem).

Vēršam jūsu uzmanību, ka norādītais ūdensapgādes pārtraukuma ilgums, kā arī adreses ir orientējošs un var mainīties, atkarībā no darbu specifikas un ilguma. Ūdens piegāde, iespējams, var tikt atjaunota pirms norādītā laika.

Lai ar skalošanas procesā radītajiem nogulsnējumiem un ūdens - gaisa maisījumu netiktu piesārņots ēku iekšējais ūdensapgādes tīkls, māju ievados vēlams noslēgt ūdens padevi pirms ūdens patēriņa skaitītāja mezgla. SIA “Ludzas apsaimniekotājs” pārvaldītajās mājās to izdarīs pārvaldnieka atbildīgie darbinieki.

Pēc ūdensapgādes atjaunošanās ir iespējama īslaicīga ūdens uzduļķošanās, tāpēc pirms sadzīves tehnikas un elektroierīču ekspluatācijas, kas pieslēgtas ūdens padevei, jāpārliecinās par ūdens kvalitāti jaucējkrānos, nepieciešamības gadījumā uzduļķoto ūdeni notecinot. Lūdzam savlaicīgi parūpēties par pietiekamu ūdens uzkrājumu veidošanu.

Atvainojamies par radītajām neērtībām un ceram uz sapratni, jo minētie darbi tiek veikti, lai nodrošinātu dzeramā ūdens kvalitātes stabilitāti un drošību ilgtermiņā.