attēls

2024. gada 13. maijā projekta “Raiņa ielas atjaunošana un piegulošās teritorijas labiekārtošana Ludzas pilsētā” ietvaros atsākās būvdarbi 3 objektos: Ludzas parka celiņa atjaunošana, stāvlaukuma izbūve Raiņa ielā 17 un stāvlaukuma izbūve Raiņa ielā 26, 26a, būvdarbi tika uzsākti jau 2023. gadā.

14. maijā notika pirmā būvsapulce atsākoties būvdarbiem pēc tehnoloģiskā pārtraukuma. Tika apspriesti svarīgākie jautājumi: būvdarbu grafiks, darbu secība, satiksmes organizācija, lietus ūdens novadīšanas jautājumi, materiālu saskaņošana utml.

Maija mēnesī plānots pabeigt būvdarbus parkā, paralēli notiks darbs pie stāvlaukuma un atpūtas vietas izveides Raiņa ielā 26, 26a, kā arī, jūnijā atsāksies darbi stāvlaukumā Raiņa ielā 17, toties ielas asfaltēšanas darbi notiks augusta mēnesī.

Ludzas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un ar iecietību izturēties pret neērtībām būvdarbu laikā. Neērtības būs īslaicīgas, taču ieguvums – mūsdienīga un sakopta vide – būs uz ilgu laiku!

Ludzas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus ievērot zīmes, aizsarglentes. Esiet uzmanīgi un ievērojiet drošības noteikumus. Atgādinām, ka atrasties būvlaukumā ir aizliegts!