Vakance
foto

Pildas pamatskola aicina darbā DATORIKAS SKOLOTĀJU (uz nenoteiktu laiku).

Galvenie amata pienākumi:

• organizēt un vadīt datorikas nodarbības;
• analizēt un vērtēt izglītojamo iegūtās zināšanas un prasmes.

Prasības pretendentam:

• izglītības atbilstība MK noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
• kandidāts var būt arī informācijas tehnoloģiju fakultātes students;
• prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus, noteikt prioritātes, ievērot termiņus;
• labas sadarbības veidošanas un komunikācijas prasmes;
• valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī (C1);
• datorprasmes;
• augsta stresa noturība;
• iepriekšēja darba pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:
atalgojumu 267 EUR bruto (7 kontaktstundas un stundas citu pienākumu veikšanai).

Pieteikuma dokumenti:
• motivācijas vēstule;
• dzīves apraksts (CV);
• izglītības dokumentu kopijas.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi.

Pieteikumus var iesniegt līdz 2024. gada 30. septembrim.

Savu pieteikumu sūtīt uz e-pastu pilda.skola@ludzasnovads.lv ar norādi ""Pildas pamatskola" datorikas skolotāja vakancei"". Uz darba interviju tiks aicināti atbilstošākie kandidāti.

Kontaktinformācija: direktors Jurijs Zeļčs, +37129479856, e-pasts: pilda.skola@ludzasnovads.lv

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13. pantu, Ludzas novada pašvaldība informē, ka:

  1. pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi, un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;
  2. personas datu apstrādes pārzinis ir Ludzas novada pašvaldība, kontaktinformācija: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701.