Pašvaldība
Ludzas novada deputāti
Jaunievēlētie Ludzas novada pašvaldības deputāti (01.07.2021.) Fotogrāfijas autore: Jana Dukaļska

1.jūlijā plkst. 10.00 Ludzas novada vēlēšanu komisija aicināja 15 ievēlētos deputātus uz pirmo Ludzas novada domes sēdi, kurā deputāti ievēlēja domes priekšsēdētāju un priekšsēdētāja vietniekus. Sēdi vadīja Ludzas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Iveta Gajevska.

Jaunās domes sasaukuma pirmajā sēdē galvenais jautājums bija priekšsēdētāja vēlēšanas. Šim amatam vienbalsīgi, ar 15 balsīm „par” Ludzas novada pašvaldības domes vadība arī uz turpmākajiem četriem gadiem uzticēta Edgaram Mekšam.

Uzrunājot deputātus un klātesošos, Edgars Mekšs pateicās par uzticību un sadarbību, norādot, ka galvenais ir būt vienotiem un strādāt komandā, jaunveidojamā Ludzas novada izaugsmei.

Pēc domes priekšsēdētāja ierosinājuma deputāti pieņēma lēmumu noteikt, ka Ludzas novada domes priekšsēdētājam ir trīs vietnieki.

• Par Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja 1. vietnieci ievēlēta Ināra Silicka (ar 15 balsīm „par” );
  • Par Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja 2. vietnieku ievēlēts Oļegs Agafonovs (ar 15 balsīm „par” );
  • Par Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja 3. vietnieku ievēlēts Valdis Maslovskis (ar 10 balsīm „par” un 5 balsīm “pret”).

Ludzas novada domē 5. jūnija vēlēšanās ievēlētie deputāti (uzvārdi alfabētiskā secībā):

• Oļegs Agafonovs (Zaļo un Zemnieku savienība);
  • Juris Atstupens (Zaļo un Zemnieku savienība);
  • Alīna Gendele (LATGALES PARTIJA);
  • Lolita Greitāne (LATGALES PARTIJA);
  • Modris Karpovs (“Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija);
  • Jevgenija Kušča  (“Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija);
  • Andris Ļubka  (Zaļo un Zemnieku savienība);
  • Valdis Maslovskis (Zaļo un Zemnieku savienība);
  • Aivars Meikšāns (LATGALES PARTIJA);
  • Edgars Mekšs (Zaļo un Zemnieku savienība);
  • Renāte Mikaskina (Zaļo un Zemnieku savienība);
  • Inta Rancāne (Zaļo un Zemnieku savienība);
  • Viesturs Rancāns (LATGALES PARTIJA);
  • Ināra Silicka (Zaļo un Zemnieku savienība);
  • Toms Vorkalis (LATGALES PARTIJA).

Nākamā ārkārtas domes sēde plānota jau rītdien, 2. jūlijā, plkst. 9.00. Domes sēžu audio ierakstu var noklausīties Ludzas novada tīmekļa vietnē, sadaļā Pašvaldība – Domes sēdes.

Informāciju sagatavoja Sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska