Projektu aktualitātes
Nākamnedēļ plānots uzsākt “Govju tiltiņa” remontdarbus

Ludzas novada pašvaldība informē, ka nākamnedēļ plānots uzsākt tilta pāri Plītnīcas upi (upe, kas savieno Zvirgzdenes ezeru un Mazo Ludzas ezeru) pārbūvi. Vecais tilts tiks demontēts un tiks izbūvēts jauns. Automašīnu kustība tiks slēgta uz visu būvdarbu veikšanas periodu, un nokļūt uz vasarnīcām varēs tikai pa Mazo Garbaru loku jeb ceļu V527 Garbari – Evertova. Gājēju kustība netiks traucēta – tiks izbūvēts pagaidu tiltiņš.

Būvdarbus veiks SIA “Viadukts” Latvijas – Lietuvas kopuzņēmums (atbildīgais būvdarbu vadītājs Ēriks Krembergs), būvuzraudzības pakalpojumus sniedz SIA “VIATESTI”, projekta autori un autoruzraugi – SIA “Projekts 3”.

Plānots, ka būvdarbi ilgs 8 mēnešus (līgums noslēgts š.g. 30. jūnijā), bet, ņemot vērā būvdarbu apjomus, tie netiks pabeigti šogad: būvuzņēmējs strādās šogad tik, cik to ļaus laika apstākļi, un pavasarī, iestājoties labvēlīgam laikam, atsāks darbus un pabeigs tilta būvniecību 2022. gada vasarā.

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības projektu vadītāja Viola Andruščenko