Vakance
Attēls vakancei

Ludzas novada tūrisma centrs aicina darbā tūrisma konsultantu

Profesijas kods: 422103
Darba līgums: uz noteiktu laiku

Darba pienākumi:

Plānot, organizēt un realizēt Ludzas novada tūrisma organizācijas, koordinācijas darbu, saskaņā ar Ludzas novada tūrisma centra nolikumu, darba plānu, amata aprakstu un citiem saistošajiem normatīvajiem dokumentiem.

Prasības kandidātam:

  • augstākā izglītība (vēlama profesionālajā jomā),
  • par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšējā darba pieredze tūrisma jomā;
  • radoša personība ar organizatoriskām dotībām un prasmi komunicēt ar tūristiem un uzņēmējiem;
  • labas latviešu, latgaliešu, angļu valodu zināšanas
  • tūrisma objektu un resursu pārzināšana Ludzas novadā un Latgalē;
  • teicamas zināšanas un iemaņas darbā ar informācijas tehnoloģijām mārketinga darbam, ideālā gadījumā - prasmes maketu veidošana drukai;
  • iniciatīva, radošums un patstāvīga pieeja darbam, spēja plānot un organizēt savu darbu;
  • augsta pašmotivācija, atbildība un organizētība, laba sadarbība un darbs komandā;
  • vēlme pašizglītoties;
  • vēlams aktīva dzīvesveida un aktīvas atpūtas dabā piekritējs;
  • par priekšrocību tiks uzskatītas fotografēšanas prasmes.

Piedāvājam:

  • 1 slodzes pilns darba laiks;
  • līgums uz noteiktu laiku, ar pārbaudes laiku;
  • sociālās garantijas;
  • iespējas pilnveidot profesionalitāti un vieta izaugsmei.

Darba vietas adrese:

Ludzas novada tūrisma centrā, Baznīcas 42, Ludza, LV-5701.

Mēnešalga: 940 EUR

Jāiesniedz šādi dokumenti:

  • motivēta pieteikuma vēstule;
  • īss dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un tālākizglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  • valodas prasmes dokumentu (ja nepieciešams).

Pieteikšanās termiņš: līdz 14.08.2024. plkst. 17.00

Dokumentus ar norādi "Pieteikums Ludzas novada tūrisma centra darbinieka amatam" jāiesniedz:

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, informējam, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;

2) personas datu apstrādes pārzinis ir Ludzas novada pašvaldība, kontaktinformācija: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: +371 65707400, elektroniskā pasta adrese: pasts@ludzasnovads.lv.