Sports
Jaunieši ar diplomiem

11.martā Vsevoloda Zeļonija sporta skolā norisinājās Latvijas meistarsacīkstes jauniešiem un jaunietēm sambo U13, U15 un U19 vecuma grupās. Sacensībās piedalījās Rīgas džudo klubs “Dinamo LAT”, kura sastāvā piedalījās arī biedrības “Cīņas klubs Ludza” sambo cīņas entuziasti.

Ludzas novadu turnīrā pārstāvējā 9 jaunie cīkstoņi – Maksimiliāns Jačenkovs, Raita Pickule, Ksenia Čerkovska, Adriāns-Emīls Harlovskis, Daniils Sidorovičs, Mareks Bondarenko, Aleks Losāns, Janeks Jevsikovs, Nils Ulass un Milana Iļjina. Treneris Vjačeslavs Puļčs. Kopumā tik iegūtas 9 medaļas, no kurām 6 bija sudraba medaļas un 3 bronza medaļas. Sacensību rezultāti:

• Mareks Bondarenko (U13 vecuma grupa, svara kateg. 38kg) – 2.vieta;
  • Aleks Losāns (U13 vecuma grupa, svara kateg. 35kg) – 3.vieta;
  • Nils Ulass (U13 vecuma grupa, svara kateg. 42kg) – 3.vieta;
  • Milana Iļjina (U13 vecuma grupa, svara kateg. 70kg) – 3.vieta;
  • Daniils Sidorovičs (U13 vecuma grupa, svara kateg. 55+kg) – 2.vieta;
  • Adriāns-Emīls Harlovskis (U13 vecuma grupa, svara kateg. 42kg) – 2.vieta;
  • Maksimiliāns Jačenkovs (U15 vecuma grupa, svara kateg. 59kg) – 2.vieta;
  • Raita Pickule (U13 vecuma grupa, svara kateg. līdz 70kg) – 2.vieta un (U15 vecuma grupa, svara kateg. 57kg) – 2.vieta.

Viens no meistarsacīkštu mērķiem ir dot iespēju jaunajiem sportistiem paaugstināt savu meistarību. Sacensībās tika vērtēts individuālais sasniegums. Godalgoto vietu ieguvēji saņēma medaļas un diplomus no Latvijas Sambo federācijas prezidenta Jurija Poļakova un Eiropas čempionāta un pasaules sambo uzvarētāja Viktora Reško. Treneris Vjačeslavs izsaka pateicību sportistiem par izturību un izcīnītajiem panākumiem, kā arī Ludzas novada pašvaldībai par atbalstu transporta nodrošināšanā.

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Barkāne