Vakance
foto

Ludzas novada SAC “Ludza” Istalsna izsludina pavāra amata vakanci (viena amata vienība uz noteiktu laiku (pavāru atvaļinājumu laiks – jūlijs, augusts 2024. gadā)) kods atbilstoši profesiju klasifikatoram 5120 02.
Galvenie pienākumi:

• sagatavot ēdienus pēc ēdienkartes;
  • kārtības un tīrības nodrošināšana savā darba vietā;
  • kvalitatīva un savlaicīga sava darba pienākumu izpilde.

Prasības pretendentam:

• vēlama darba pieredze sabiedriskās ēdināšanas jomā;
  • pozitīvs/a, ar augstu atbildības sajūtu;
  • spēja strādāt komandā.

Darbs maiņās no plkst. 6.00 līdz 18.00.

Darba samaksas alga 800 EUR mēnesī (stundas tarifa likme).

Pieteikšanās termiņš – līdz 2024. gada 17. jūnijam.

Motivētu pieteikuma vēstuli, dzīves aprakstu (CV), izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas nosūtīt uz elektroniskā pasta adresi pansionats@ludzasnovads.lv ar norādi pieteikums amata vakancei. Tālrunis uzziņām: +37126171016.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13. pantu, Ludzas novada pašvaldība informē, ka:
1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;
2) personas datu apstrādes pārzinis ir Ludzas novada pašvaldība, kontaktinformācija: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701.