Sabiedrība Pašvaldība
Attēlā: Ierīkots gājēju celiņš Vienības ielā 32V, Kārsavā, un uzstādītas ārdurvis, logi daudzdzīvokļu mājā Kļavu ielā 14, Malnavas pagastā

Ludzas novada pašvaldība turpina aktīvi atbalstīt infrastruktūras uzlabošanu novada teritorijā, piešķirot līdzfinansējumu vairākiem  projektiem. Lēmums par finansējuma piešķiršanu pieņemts, pamatojoties uz 2022. gada 17. februāra saistošajiem noteikumiem Nr. 3/2022 "Par Ludzas novada pašvaldības līdzfinansējuma apjomu un tā piešķiršanas kārtību daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu veikšanai, piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai un dzīvojamo māju renovācijai". Šie noteikumi paredz, ka pašvaldība var piešķirt līdzfinansējumu mājas piebraucamo ceļu, iekšpagalmu, gājēju celiņu un servitūta ceļu seguma ierīkošanai vai atjaunošanai.

Līdzfinansējums piešķirts šādiem projektiem:

• Mērdzenē, Skolas ielā 4, piešķirti EUR 9164.84 gājēju celiņu atjaunošanai
  • Kārsavas pilsētā, Vienības ielā 72A, piešķirti EUR 5744.60 gājēju celiņa ierīkošanai un Vienības ielā 32V, piešķirti EUR 3594.90 gājēju celiņa ierīkošanai
  • Ludzas pilsētā, Blaumaņa ielā 11 piešķirti EUR 6340,96 energoefektivitātes pasākumu veikšanai (logu nomaiņu kāpņu telpās), Raiņa ielā 24 piešķirti EUR 8124.84 piebraucamā ceļa, celiņu un iebrauktuves labiekārtošanai, kā arī EUR 4338.80 automašīnu stāvlaukuma ierīkošanai
  • Malnavas pagastā, Kļavu ielā 14, piešķirti EUR 2385.23 ārdurvju un logu ierīkošanai kāpņutelpā
  • Tāpat tika izskatīts biedrības “Ezerloki 2i” iesniegums ar lūgumu piešķirt finansējumu koplietojamo telpu – kāpņutelpu logu bloku un ārdurvju nomaiņai. Pašvaldība piešķīra EUR 719.99 šī projekta īstenošanai.