Vakance
Ilustratīvs attēls

Ludzas novada pašvaldība izsludina atklātu konkursu uz Ludzas novada Kultūras centra Ludzas Kultūras nama poļu vokālā ansambļa “CZERWONE CORALE” vadītāja amatu (uz nenoteiktu laiku).

Pienākumi pretendentiem:

• organizēt un vadīt kolektīva darbu;
  • rūpēties par kolektīva sastāvu, jaunu dalībnieku uzņemšanu un radošo izaugsmi;
  • veikt regulārus un pilnvērtīgus mēģinājumus;
  • plānot kolektīva organizatorisko un māksliniecisko darbību;
  • nodrošināt augstvērtīgu kolektīva radošās darbības līmeni;
  • izstrādāt kolektīva gada darba plānu;
  • sagatavot, uzkrāt un izplatīt informāciju par kolektīva darbību;
  • apmeklēt novada, valsts mēroga rīkotos vadītāju seminārus un sanāksmes;
  • plānot un īstenot kolektīva radošo dzīvi un koncertdarbību.

Prasības:

• atbilstoša izglītība;
  • spēja strādāt komandā;
  • atbildīga attieksme pret uzticētajiem pienākumiem;
  • spēja organizēt savu darbu un uzņemties atbildību;
  • spēja rast risinājumu problēmu situācijās.

Piedāvājam:

• aktīvu un atbildīgu darbu;
  • atalgojums: 7,78 EUR stundas tarifa likme, līdz 40 st.mēnesī;
  • amatam noteikta: 40.amata saime, amata saimes līmenis IIA;
  • darba līgums: uz nenoteiktu laiku.

Pieteikšanās termiņš – līdz 2024. gada 13. septembrim (sūtot pieteikumu elektroniski, jānodrošina, lai pieteikums tiktu saņemts līdz 2024. gada 13. septembra plkst. 17.00).

Pieteikuma dokumenti:

• motivēta pieteikuma vēstule;
  • dzīves apraksts (CV);
  • izglītību apliecinošo dokumentu kopijas.

Pieteikuma dokumentus, kas parakstīti ar drošu elektronisku parakstu un satur laika zīmogu saskaņā ar normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu, jānosūta uz Ludzas novada pašvaldības oficiālo elektronisko adresi (e-adresi): DEFAULT@90000017453 vai elektroniskā pasta adresi: pasts@ludzasnovads.lv ar norādi “Pieteikums konkursam uz Ludzas novada Kultūras centra Ludzas Kultūras nama poļu vokālā ansambļa “CZERWONE CORALE” vadītāja amatu”.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Tālrunis uzziņām +37126358028.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Ludzas novada pašvaldība informē, ka:

1. pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt savu personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;
  2. personas datu apstrādes pārzinis ir Ludzas novada pašvaldība, kontaktinformācija: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: +37165707400, elektroniskā pasta adrese: pasts@ludzasnovads.lv.