Kultūra
Ludzas novadā notiks mūsdienu deju grupu festivāls “Jādejo, lai būtu prieks”

10. septembrī plkst. 15.00 LLU Malnavas koledžas aktu zālē norisināsies Ludzas novada mūsdienu deju grupu festivāls “Jādejo, lai būtu prieks”, ar mērķi rosināt mūsdienu deju grupas radošai darbībai un repertuāra dažādošanai, kā arī  iepazīstināt sabiedrību par mūsdienu deju žanriem un stiliem, to attīstību.

Aicinām pieteikt kolektīvus dalībai festivālā līdz 2022. gada 1. septembrim, elektroniski iesūtot

Ludzas kultūras nama kultūras metodiķei Karīnai Demko-Senkānei uz e-pastu: karina.demko-senkane@ludzasnovads.lv.

Pasākuma norisi organizē un vada Ludzas Kultūras nama kultūras metodiķe Karīna Demko-Senkāne (t.:+371 28695660), Malnavas kultūras darba organizatore Agnese Medne (t.:+371 29435057), sadarbībā ar Ludzas novada pašvaldību.

Dalībnieki var tikt fotografēti vai filmēti, un fotogrāfijas un audiovizuālais materiāls var tikt publiskots ar mērķi popularizēt viņu radošās un mākslinieciskās aktivitātes un atspoguļot to norises sabiedrības interesēs un kultūrvēsturisko liecību saglabāšanā.

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska