Izglītība Pašvaldība
Apstiprinātā Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra direktore Natālija Losāne

Šodien, 5. septembrī Ludzas novada pašvaldība Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra direktora amatā apstiprināja Natāliju Losāni. Darba pienākumus Natālija Losāne uzsāks pildīt no pirmdienas, 9. septembra.

Natālijas Losānes profesionālā pieredze saistīta ar izglītības jomu – no 2021. gada veica Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra direktores vietnieces amata pienākumus un no 2018. gada veic kvalifikācijas darbu aizstāvēšanas komisijas locekļa pienākumus un ir darbu recenzents. Bijusi metodiķe Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā, mākslas un dizaina priekšmetu pedagoģe Rēzeknes Dizaina un Mākslas vidusskolā, lektore Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas izglītības un dizaina fakultātē, programmu vadītāja un mentore projektā “PROTI un DARI!” un pasniedzēja mācību centrā “BUTS”. N. Losāne ir apguvusi komunikācija un sadarbība komandas vadīšanā digitālā vidē programmu Eiropas tālmācības vidusskolā, ieguvusi vairākus maģistra grādus –grafiskajā dizainā (Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija), mākslā (Daugavpils Universitāte) un pedagoģijā (Rēzeknes Augstskola). Tāpat Daugavpils Universitātē ieguvusi mākslas skolotāja diplomu un Rēzeknes Augstskolā apguva mājturības un ekonomikas pamatu skolotāja specialitāti.

Pēc apstiprināšanas amatā Natālija Losāne pateicās deputātiem par uzticēšanos. “Esmu latgaliete. Patriote. Izglītības jomā strādāju vairāk kā 20 gadu. Pēc profesijas esmu māksliniece. Mans vārds ir ierakstīts heraldikā – esmu Ludzas novada karoga autore. Ar ko ļoti lepojos. Perspektīvā Ludzas novada Bērnu un jauniešu centru redzu kā konkurētspējīgu iestādi, kura ir attīstīta gan tehnoloģijas, gan cilvēkresursu ziņā. Tādējādi, lai mazinātu mūsu jauniešu destruktīvo uzvedību un palielinātu viņu konkurētspēju karjeras iespējas Latvijā un pasaulē.

Vēlam veiksmi jaunajā amatā!