Ceļi, satiksme
Ludzā uzlabo ielu kvalitāti 8 ielu posmiem

Ielu seguma remontdarbi Puškina ielas posmā

Pēdējo gadu laikā daudzviet Latvijā un īpaši Latgalē grants ceļiem tiek veikta dubultās virsmas apstrāde, kas ne vien nodrošina komfortablākus braukšanus apstākļus autovadītājiem, bet arī samazina putekļu mākoņu veidošanos iedzīvotājiem. Ludzā uzsākta ielu seguma uzlabošana ar dubulto virsmas apstrādi šādos ielu posmos – Pureņu, Dunakļu, Niedru, Zaļā un Pļavu ielās, kā arī Saules un Tālavijas ielas atzarā un Puškina ielas posmā.

Darbi tiks veikti gandrīz 2 kilometru apjomā. Kopumā ceļa darbiem tika iztērēti 166 793,20 eiro no pašvaldības budžeta. Dubultās virsmas apstrādes darbus veic VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs”.

Ielu seguma remontdarbi Dunakļu un Zaļās ielā

Divkārtas virsmas apstrādi veic grants vai šķembu autoceļiem ar nelielu satiksmes intensitāti – vietējās nozīmes, ciematos, māju pagalmos, tāpēc tika izvēlētas tieši šīs ielas, kuras pilda piekļūšanas funkciju privātmāju sektoram. Veicot dubultās virsmas apstrādi grants ceļiem, samazināsies ielu ikdienas uzturēšanas izmaksas. Nenāksies vairāk greiderēt un atjaunot grunts slāni, kā arī vasaras sezonā nebūs jāveic seguma atputekļošana.

Pašvaldība atvainojas iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām darbu veikšanas laikā un pateicas par sapratni.

Attīstības un plānošanas nodaļas
vadītājas vietniece