Uzņēmējdarbība

29. septembrī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar “BDO Latvija”, Rēzeknes novada pašvaldību un Latgales speciālo ekonomisko zonu organizēs Latgales biznesa forumu "Ekonomiskā drošība, ilgtspējīga attīstība Austrumu pierobežā".

Programmā:

13:30–14:00  Kafijas pauze, ierašanās biznesa forumā
14:00–14:10  Biznesa foruma atklāšana
                      Monvīds Švarcs,  Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs

14:10–14:30  LTRK aktualitātes
                      Jānis Endziņš, LTRK Valdes priekšsēdētājs
14:30–14:50  VARAM plānotais atbalsts Austrumu pierobežas attīstībai

14:50–15:10  ES sankcijas un ar tām saistīto risku vadība

15:10–15:20  Kā veicināt uzņēmumu konkurētspēju, izmantojot nodokļu priekšrocības Latgalē
                      Jūlija Strogonova BDO Latvia nodokļu konsultante

15:20–16:30   DISKUSIJA

• Monvīds Švarcs Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs
  • Jevgēnija Butņicka Valsts ilgtspējīgas attīstības plānošanas departamenta direktora vietniece, Reģionālās attīstības plānošanas nodaļas vadītāja, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
  • Jānis Ciguzis Zvērinātu advokātu biroja “BDO LAW” advokāts, AML un sankciju prakses grupas vadītājs
  • Edgars Romanovskis Biedrība “Mežvidu lauksaimniecības un tehnoloģiju parks” projektu vadītājs
  • Edmunds Teirumnieks 14.Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas, Latgales apakškomisijas vadītājs
  • Sergejs Maksimovs Latgales plānošanas reģiona Attīstības Padomes priekšsēdētājs
    Biznesa foruma moderators: Jānis Endziņš

Pasākums notiks: Atbrīvošanas alejā 95, Rēzeknē.

Papildu informācija un reģistrācija (līdz 28.09.2023. plkst.14:00), rakstot uz e-pastu maruta.jukevica@ltrk.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 26599991.

Lejupielādē pasākuma programmu šeit:

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies ap 6 000 visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi (~ 2 700 tiešie biedri un ~3 300 biedru no nozaru un reģionālajām uzņēmēju biedrībām). LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums gadā pārsniedz 17 miljardus eiro. Vairāk nekā 90% biedri ir privātā kapitāla uzņēmumi, savukārt pēc izmēra lielākā daļa biedri ir ar 6–50 darbiniekiem.

LTRK ir politiski neitrāla un neatkarīga organizācija, kura cīnās par labāku biznesa vidi un  tautsaimniecības attīstību, lai tādējādi celtu Latvijas iedzīvotāju labklājību, kā arī sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, un atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma – vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un divdesmit miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir arī viena no vecākajām Latvijas sabiedriskajām organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau turpat 90 gadus!