Pašvaldība
Delegācija no Ludzas novada apmeklē Vācijas sadraudzības pilsētu Bad Bodenteihu

No 13. līdz 18. jūlijam, delegācija no Ludzas novada viesojās Vācijas pilsētā Bad Bodenteihā. Atsaucoties Aues pašvaldības aicinājumam, pieredzes apmaiņas braucienā uz Vāciju devās pašvaldības pārstāvji, jauniešu deju kolektīvs un folkoras kopas.

Ludzas novada pašvaldības lēmumpieņēmējus  pārstāvēja domes priekšsēdētāja 1. vietniece Ināra Silicka un Ludzas novada domes deputāte Eleonora Obrumāne. Īpašu sveicienu sarūpēja  folkloras kapela “Ilžeņa” no Ciblas (vadītāja Antra Toporkova), “Olūteņi” no Pušmucovas (vadītāja Ināra Dovgiallo) un TDK “Tracis” no Zilupes (vadītāja Snežana Veikšāne).

Viens no galvenajiem vizītes mērķiem bija ne vien atkalsatikšanās un savstarpēja pieredzes apmaiņa, bet arī Ludzas novada pašvaldības un Aues pašvaldības sadarbības līguma atjaunošana.

Tāpat tika organizētas paneļdiskusijas par tagadējo situāciju Latvijā sakarā ar karadarbību Ukrainā, par mūsu novada veiksmīgi realizētajiem projektiem, par izglītības u.c. aktulitātēm. Līdztekus diskusijām, tika organizēti koncerti un dažādas ekskursijas.

Paldies visiem dalībniekiem un kolektīvu vadītājiem par dalību un ieguldīto darbu pārstāvot Ludzas novadu! Paldies sadraudzības pilsētai par silto uzņemšanu!

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste