Sabiedrība
Cirmas un Pureņu pārvaldēs ievēl jaunu vadītāju

Ceturtdien, 25. augustā, Ludzas novada dome, Cirmas un Pureņu pārvaldes vadītājas amatā iecēla Aiju Lazovsku. Darbu pagasta pārvaldes vadītāja uzsāks tieši pēc nedēļas, 1. septembrī.

Balsošana par Cirmas un Pureņu pagastu pārvaldes vadītāja amatam izvirzīto pretendenti notika ar balsošanas zīmēm, deputātiem sēdē piedaloties klātienē, kā to nosaka likums “Par pašvaldībām”. Sēdē piedalījās četrpadsmit deputāti un par Aijas Lazovskas iecelšanu Cirmas un Pureņu pagastu pārvaldes vadītājas amatā balsojums bija vienbalsīgs.

Pēc ievēlēšanas Aija Lazovska pateicās par izrādīto uzticību un solīja strādāt iedzīvotāju labā.

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska