Sabiedrība Noderīgi
Ilustratīvs attēls

Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centros, tostarp arī Ludzas novada Blontu pagasta VPVKAC, būs pieejami Lauksaimniecības datu centra (LDC) pakalpojumi. LDC speciālists klātienē pieņems klientus 4. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 12.00 Blontu pagasta VPVKAC (“Domes nams”, Blonti, Blontu pagasts, Ludzas novads, LV-5706).

VARAM un Lauksaimniecības datu centrs sadarbībā pašvaldībām Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru (VPVKAC) tīklā organizē pilotprojektu, veicinot valsts pārvaldes un pašvaldību sadarbību klientu apkalpošanas jomā, publiskajā sektorā stiprinot uz klientu vērstu personalizētu saziņu un pakalpojumu saņemšanu daudzkanālu režīmā. No 2024. gada jūlija līdz decembrim tiks organizēta LDC darbinieka klātienes pieņemšana VPVKAC telpās 1–2 reizes mēnesī, lai nodrošinātu iespēju klientiem – ganāmpulku, novietņu un dzīvnieku turētājiem attālākos reģionos – saņemt LDC pakalpojumu tuvāk dzīvesvietai.

LDC konsultanti būs pieejami 21 pašvaldību 53 VPVKAC, tostarp arī Ludzas novada Blontu pagasta VPVKAC. Pilns LDC darbinieku konsultāciju saraksts atrodams šeit –https://www.ldc.gov.lv/lv/konsultaciju-punkti. Informācija par pierakstu laikiem tiks atjaunota katru mēnesi.