ESF logo
10310674-cefd-4d11-a23c-8bb92c873481-211x300.jpeg

Laikam kļūstot vēsākam, Ludzas novada pašvaldība Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/069 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Ludzas novada Blontu, Ciblas, Goliševas, Malnavas, Mežvidu, Mērdzenes, Līdumnieku, Pušmucovas, Salnavas, Zvirgzdenes pagastu un Kārsavas pilsētas iedzīvotājiem” ietvaros aicina šo teritoriju iedzīvotājus (vecumā 54+) pieteikties nu jau 4. ekskursijai fizioterapeita vadībā.

Ekskursija “Braucam uz Rundāli?” notiks šī gada 17. septembrī. Tās laikā būs iespēja izstaigāt Rundāles pils franču dārzu, apmeklēt ražotni “Pupuchi”, kur no grauzdētām cūku pupām tiek gatavoti veselīgi našķi. Savukārt ekskursijas noslēgumā būs iespēja iziet gleznaino Bauskas dabas taku, kas sniedz iespēju apskatīt gan vecpilsētu, gan Bauskas pili, kā arī iespaidīgus dolomīta atsegumus. Arī šoreiz visas dienas garumā ekskursijā piedalīsies fizioterapeits, kura pavadībā tiks veikti dažādi vingrinājumi un tiks sniegtas atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Pilns ekskursijas apraksts pieejams

Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta (līdz 15.09.2022., plkst. 17:00 vai kamēr tiks sasniegts maksimālais dalībnieku skaits)!

Tel. nr. +371 25614481

Dalība ekskursijā ir bez maksas! Iepazīsti Latviju, pievienojies!

Informējam, ka vēl tiek plānota viena (noslēdzošā) ekskursija projekta ietvaros. Tādēļ aicinām sekot līdzi jaunumiem un aktualitātēm Ludzas novada pašvaldības mājas lapā.

Pasākums tiek īstenots Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/069 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Ludzas novada Blontu, Ciblas, Goliševas, Malnavas, Mežvidu, Mērdzenes, Līdumnieku, Pušmucovas, Salnavas, Zvirgzdenes pagastu un Kārsavas pilsētas iedzīvotājiem” ietvaros. Projekta pasākumus 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.

Informāciju sagatavoja:
projekta vadītāja