Sabiedrība
Apbalvo Ludzas novada ugunsdzēsējus

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 157. gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Latgales reģiona brigādes (LRB) amatpersonām pasniegti Iekšlietu ministrijas, VUGD un VUGD LRB apbalvojumi. Tādējādi tiek godināti darbinieki, kuri snieguši ieguldījumu VUGD un Latvijas attīstībā, izrādījuši drosmi un priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus.

Kopumā Latgales reģiona brigādes amatpersonām pasniegts viens Iekšlietu ministrijas un 25 VUGD apbalvojumi. Ar VUGD apbalvojuma zīmi “Par priekšzīmīgu dienestu” apbalvotas divas amatpersonas, vienai amatpersonai piešķirta kārtējā speciālā dienesta pakāpe pirms termiņa, pasniegti seši VUGD Goda raksti un deviņas VUGD Pateicības, kā arī 17 LRB Pateicības.

Par personīgo ieguldījumu epidemioloģiskās drošības pasākumu īstenošanā civilās aizsardzības sistēmas ietvaros, ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Goda rakstu apbalvotas septiņas Latgales novadu pašvaldību amatpersonas un speciālisti.

No Ludzas novada godināti 10 cilvēki. Kārtējā speciālā dienesta pakāpe pirms termiņa kapteinis piešķirta: virsleitnantam Normundam Zaharam, VUGD Latgales reģiona brigādes Ludzas daļas Zilupes posteņa komandierim.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Pateicība izteikta: kaprālim Igoram Sircovam, Latgales reģiona brigādes Ludzas daļas Zilupes posteņa ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam) un virsniekvietniekam Andrim Vorzam, Latgales reģiona brigādes Ludzas daļas vada komandiera vietniekam.

Par ilggadēju un priekšzīmīgu dienestu un sakarā ar Latvijas Ugunsdzēsības 157. gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Latgales reģiona brigādes Pateicība izteikta: kaprālim Borisam Matvejenko, Latgales reģiona brigādes Ludzas daļas ugunsdzēsējam glābējam; kaprālim Sergejam Dudarevam, Latgales reģiona brigādes Ludzas daļas Zilupes posteņa ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam); kaprālim Igoram Matvejenko, Latgales reģiona brigādes Ludzas daļas ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam).

Savukārt par priekšzīmīgu dienestu un sakarā ar Latvijas Ugunsdzēsības 157. gadadienu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Latgales reģiona brigādes Pateicība izteikta: kaprālim Vilnim Poļnijam, Latgales reģiona brigādes Ludzas daļas Kārsavas posteņa ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam); virsleitnantam Edgaram Starostinam, Latgales reģiona brigādes Ludzas daļas vada komandierim; kaprālim Pāvelam Orlovam, Latgales reģiona brigādes Ludzas daļas Kārsavas posteņa ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam); kaprālim Vitautam Saulem, Latgales reģiona brigādes Ludzas daļas Zilupes posteņa ugunsdzēsējam glābējam.

Informācijas avots: Laikraksts “Ludzas Zeme”