Kultūra Pašvaldība
Attēlā: Renāte Mikaskina. Foto: Ralfs Punans.

Ceturtdien, 2023. gada 27. jūlijā, Ludzas novada pašvaldības domes sēdē par Ludzas novada Kultūras centra vadītāju iecelta Renāte Mikaskina. Darba attiecības jaunajā statusā tiks uzsāktas no 1. augusta.

Renāte Mikaskina pateicās klātesošajiem par viņu izvēli, ar pārliecību uzsverot, ka kultūras dzīve mūsu novadā būs attīstīta.

Vakance Kultūras centra vadītāja amatam tika izsludināta jūnija mēnesī un pieteikties tai varēja līdz 22. jūnijam.

Vēlam veiksmi jaunajā amatā!

Ludzas novada Kultūras centrs sāks darboties no 1. augusta, tā ir Ludzas novada domes izveidota pastarpinātās pārvaldes iestāde, kuras pamatmērķis ir rūpēties par kultūru, sekmēt tradicionālo kultūras vērtību saglabāšanu un tautas jaunrades attīstību. Kultūras centrs darbosies kā administrējošais un koordinējošais centrs Ludzas novada kultūras namiem un kultūras darba organizatoriem.