Augusta izskaņā, kad vasara ir pašā pilnbriedā, ar daudzveidīgu pasākumu klāstu trīs dienu garumā aizvadīti Zilupes pilsētas svētki!

23. augustā Zilupē svinēja bērnu dienu! Ikviens varēja izlēkāties piepūšamajās atrakcijās, iejusties īsta kovboja lomā un izbraukt ar rodeo bulli, šaut ar loku un izdejoties putu ballītē. Dienas noslēgumā tika svinēti pilngadības svētki.

Bērnu diena | Pilsētas svētki`24 | Zilupei 93 | 23.08.2024.

22. augustā tika ieskandināti Zilupes pilsētas svētki! Viens no Latvijas vadošajiem triku meistariem Didzis Grundulis rādīja izcilus un ekstrēmus priekšnesumus motošovā. Tāpat elpu aizraujošus un tajā pašā laikā humora pilnus priekšnesumus dāvāja Baltijas šova komanda “Street Warriors”.

Sporta diena | Pilsētas svētki`24 | Zilupei 93 | 22.08.2024.

Svētku galvenā dienā, 24.augustā, pie Zilupes kultūras nama varēja iegādāties dažādus labumus amatnieku un mājražotāju tirdziņā. Par patīkamo atmosfēru rūpējās Zvirgzdenes lauku kapela un Zilupes KN amatierteātris "Vivat!". Zilupes pilsētas parkā pie strūklakas Valsts robežsardze, Zemessardze,  aicināja ikvienu uz tematisko izstādi, tehnisko līdzekļu apskat un kinologu ar dienesta suņiem paraugdemonstrējumiem.

Pēc svētku tirgus sporta mīļotājiem bija iespēja sevi pierādīt futbolā un volejbolā. Zilupes pilsētas parkā pie strūklakas Valsts robežsardze, Zemessardze, Valsts policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests aicināja ikvienu uz tematisko izstādi un tehnisko līdzekļu apskati. Pilsētas parka laukumā norisinājās pludmales volejbola draudzības čempionāts "Volejbols. Saule. Vasara".

Atelpu no svētku svinībām varēja gūt Zilupes Jēzus sirds Romas katoļu baznīcā, kur notika svētku dievkalpojums – aizlūgums par Zilupes apkaimes ļaudīm. Pilsētas parkā noritēja dažādas atraktīvas aktivitātes bērniem kopā ar “VikiShow” animatoriem. Iedzīvotāji un viesi varēja iemūžināt mirkļus ar Dungotavu - 360 video spineri un foto kasti, tādējādi iegūstot krāsainu un jaudīgu atmiņu no svētkiem.

Svinību vakarā Zilupes pašdarbību kolektīvi un ciemiņi priecēja svētku koncertā “Zilupei”, kurā uzstājās Zilupes Zilupes pašdarbnieku kolektīvi kopā ar draugiem no Ciblas un Ludzas. Svētku koncertā Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs pasniedza Ludzas novada pašvaldības Atzinības rakstu Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja 2.vietniekam Oļegam Agafonovam par ieguldījumu pašvaldības darbā, Zilupes pilsētas attīstībā un sabiedriskās dzīves veidošanā. Pirmatnējo čigānu dziesmu, deju un romanču izpildījumu, saglabājot unikālo harizmu un mīlestību pret mūziku, piedāvāja šova grupa “AME-ROMA”. Vakara izskaņā par košu un enerģisku koncertu parūpējās grupa "PRESTIGE BAND" un dziedātāja, vijolniece Katy Tindemark.

Zilupe svin | Pilsētas svētki`24 | Zilupei 93 | 24.08.2024.

Paldies par kopā būšanu un uz tikšanos nākamgad!