Pašvaldība
foto
Attēlā: Jāzeps Deglis, Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs, Izpilddirektors Sergejs Jakovļevs.

5. decembrī Ludzas novada pašvaldības laukumā piegādāta un uzstādīta lielā Ziemassvētku egle. Jau šo svētdien, 10. decembrī, aicinām novada un pilsētas iedzīvotājus uz egles iedegšanas pasākumu.

Pašvaldības un iedzīvotāju vārdā vēlamies teikt paldies SIA "Sodra Forest Latvia" pārstāvim Jāzepam Deglim par krāšņo svētku dāvanu Ludzas pilsētai. Paldies SIA “ERA-M” pārstāvjiem un Ērikam Krūmiņam, kā arī SIA "LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS" darbiniekiem, kas palīdzēja eglīti nogādāt un uzstādīt pilsētas centrā.

Šodien, 6. decembrī egle tiek dekorēta, tam tiek izmantoti pērnā gada rotājumi. Arī pilsētvidē jau ir iedegtas svētku gaismiņas un, lai Ziemassvētku gaidīšanas laiks būtu gaišāks un priecīgāks, Ludzas novada pašvaldība aicina iesaistīties arī iedzīvotājus, uzņēmumus, iestādes, nevalstiskās organizācijas un rotāt savus namus, pagalmus un logus.

Egles iedegšanas pasākumā Ludzā piedalīsies Isnaudas Kultūras nama un Ludzas novada BJC apvienotais teātra kolektīvs "Kaktuss", mūsdienu deju grupas "Petitt" un "Fouette". Sarūpēts arī īpašs pārsteigums bērniem - Ludzā viesosies salatētis! Arī Kārsavas un Zilupes pilsētās svētku eglītes iemirdzēsies šajā nedēļas nogalē.

Ludzas pilsētas lielās Ziemassvētku egles iedegšana

10. decembrī plkst.15.00, laukumā pie Ludzas novada pašvaldības ēkas notiks pasākums "Pilsētas lielās egles iedegšana".
Skatīt vairāk

Svētku egles iedegšana Kārsavā

Kārsavā pievienojies eglītes iedegšanas brīdim 8. decembrī, plkst.16.00 Kārsavas pilsētas parkā.
Skatīt vairāk