Pašvaldība Uzņēmējdarbība

Ludzas novada pašvaldība aicina novada uzņēmējus iesaistīties skolēnu vasaras nodarbinātības programmā, lai sniegtu izpratni par profesiju, kā arī praktiskās un nepieciešamās iemaņas, uzsākot savas gaitas darba tirgū. Darba vietas skolēniem var piedāvāt reģistrētas juridiskas komercsabiedrības, pašvaldības iestādes un kapitālsabiedrības, biedrības un nevalstiskās organizācijas, kas veic komercdarbību vai aktivitātes Ludzas novada teritorijā.

2023.gada 29.marta Ludzas novada domes sēdē tika apstiprināta Ludzas novada skolēnu vasaras nodarbinātības programma, kas paredz 2023.gada vasaras brīvlaikā (no 1.jūnijam līdz 31.augustam) nodarbināt skolēnus vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kuri 2022./2023. mācību gadā ir mācījušies vispārizglītojošā skolā, profesionālās izglītības iestādē vai tām pielīdzinātā mācību iestādē, un kuru deklarētā dzīvesvieta ir Ludzas novadā. Ludzas novada pašvaldība aicina uzņēmējus iesaistīties Ludzas novada jauniešu nodarbinātības programmā un piedāvāt darba vakances vasaras brīvlaikā jauniešiem, aizpildot veidlapu un iesniedzot no pašvaldībā līdz šī gada 20.aprīlim.

Informējam, ka skolēni, kuri vēlēsies iesaistīties programmā, pieteikumus varēs iesniegt sākot ar šī gada 25.aprīli.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūgums vērsties:

Māris Šalgūns

Projektu koordinators | Aktīvā nodarbinātības pasākuma "Algoti pagaidu sabiedriskie darbi" koordinētājs
    maris.salguns [at] ludzasnovads.lv