Pašvaldība Vide

Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un vērot notiekošo savu māju pagalmos, protams, ievērojot drošības noteikumus. Ja gadās būt par liecinieku varbūtējam likumpārkāpumam, lūgums minēto faktu fiksēt ar video vai foto un par notikušo ziņot Ludzas novada pašvaldības policijai.

Pašvaldības policija

pasv.policija [at] ludzasnovads.lv

Atkritumu apsaimniekošanas likuma 43. panta pirmā daļa nosaka, ka par sadzīves atkritumu radītāja vai valdītāja nepiedalīšanos pašvaldības organizētajā sadzīves atkritumu apsaimniekošanā piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskajai personai no desmit līdz simt piecdesmit naudas soda vienībām, bet juridiskajai personai — no piecdesmit līdz trīssimt naudas soda vienībām. Minētā panta otrā daļa nosaka, ka par atkritumu apsaimniekošanas noteikumu pārkāpšanu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu atkritumu radītājam vai valdītājam — fiziskajai personai — no četrpadsmit līdz divsimt naudas soda vienībām, bet juridiskajai personai — no piecdesmit līdz piecsimt sešdesmit naudas soda vienībām.