foto

Ludzas novada pašvaldība izsludina pieteikšanos konkursam “Ludzas novada Uzņēmēju gada balva 2023”, kura ietvaros no 2023. gada 1. decembra līdz 2023. gada 29. decembrim ikviens iedzīvotājs, organizācija, uzņēmuma kolektīvs, komersants, biedrība vai iestāde var izvirzīt viņuprāt atbilstošākās kandidatūras, aizpildot konkursa pieteikuma anketu un iesniedzot to Ludzas novada pašvaldībā (Raiņa ielā 16, Ludzā, Ludzas novadā, LV-5701, 1. stāvā, Klientu apkalpošanas centrā) personīgi, pa pastu vai nosūtot elektroniski uz e-pasta adresi: pasts@ludzasnovads.lv

Konkursa mērķis ir apzināt un godināt Ludzas novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, veicināt Ludzas novada uzņēmēju atpazīstamību, plašsaziņas līdzekļos popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus Ludzas novadā.

Kandidatūras var izvirzīt šādās nominācijās:

• GADA BIOLOĢISKĀ SAIMNIECĪBA
  • GADA  AMATNIEKS/MĀJRAŽOTĀJS
  • GADA DEBIJA
  • GADA TŪRISMA PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS
  • GADA LAUKSAIMNIEKS
  • GADA IZAUGSME
  • GADA LABVĒLIS
  • GADA PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS
  • GADA TIRGOTĀJS

Tāpat tiks sveikti uzvarētāji nominācijās GADA LIELĀKAIS INVESTORS un GADA LIELĀKAIS NODOKĻU MAKSĀTĀJS, tie tiks noteikti balstoties uz VID sniegtajiem datiem, kā arī komisijai ir tiesības izveidot citas nominācijas un piešķirt kādu no speciālbalvām.

Konkursa nominanti un uzvarētāji tiks svinīgi godināti. Godināšanas pasākumu organizēs Ludzas novada pašvaldība.