Sabiedrības līdzdalība
Ilustratīvs attēls

Ir izstrādāti vairāku Ludzas novada pašvaldības domes saistošo noteikumu projekti. Iedzīvotāji tiek aicināti izteikt savu viedokli vai priekšlikumu.

Ludzas novada pašvaldības domes saistošo noteikumu Nr.___ “Par Ludzas novada pašvaldības nodevām” projekts:

Ludzas novada pašvaldības domes saistošo noteikumu Nr.___ “Grozījumi Ludzas novada pašvaldības domes 2024. gada 24. janvāra saistošajos noteikumos Nr. 3/2024 “Par Ludzas novada pašvaldības līdzfinansējumu nevalstiskajām organizācijām un reliģiskajām organizācijām”” projekts:

Ludzas novada pašvaldības domes saistošo noteikumu Nr.___ “Grozījumi Ludzas novada pašvaldības domes 2022. gada 17. februāra saistošajos noteikumos Nr. 3/2022 “Par Ludzas novada pašvaldības līdzfinansējuma apjomu un tā piešķiršanas kārtību daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu veikšanai, piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai un dzīvojamo māju renovācijai”” projekts:

Ludzas novada pašvaldības domes saistošo noteikumu Nr.___ “Grozījumi Ludzas novada pašvaldības domes 2022. gada 25. maija saistošajos noteikumos Nr. 28/2022 “Par pašvaldības palīdzību vēsturisku būvgaldniecības izstrādājumu atjaunošanai un restaurācijai, ēku fasāžu krāsojuma atjaunošanai un jumta seguma nomaiņai valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļa “Ludzas pilsētas vēsturiskais centrs” teritorijā esošajām ēkām, kā arī Latvijas Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā ietvertajām ēkām Ludzas novadā”” projekts:

Ludzas novada pašvaldības domes saistošo noteikumu Nr.___ “Grozījumi Ludzas novada pašvaldības domes 2022. gada 31. marta saistošajos noteikumos Nr. 21/2022 “Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumiem Ludzas novadā”” projekts:

Termiņš viedokļu izteikšanai: 08.05.2024. – 22.05.2024. plkst. 17.00

Viedokļus un priekšlikumus par saistošo noteikumu projektu rakstiski var iesniegt:

• elektroniski parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, nosūtot uz e-pastu: pasts@ludzasnovads.lv
  • nosūtot Ludzas novada pašvaldībai pa pastu uz adresi: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701
  • klātienē iesniedzot Ludzas novada pašvaldības Iedzīvotāju apkalpošanas centros:
    • Ludzas pilsētas VPVKAC, Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, 1.stāvā,
    • Kārsavas pilsētas VPVKAC, Vienības iela 53, Kārsava, Ludzas novads, LV-5717,
    • Zilupes pilsētas VPVKAC, Raiņa iela 13, Zilupe, Ludzas novads, LV-5751,
    • Blontu pagasta VPVKAC, “Domes nams”, Blonti, Blontu pagasts, Ludzas novads, LV-5706.