LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-8°C
 
A A A

Aicina piedalīties soļošanas izaicinājumā

No 21. līdz 30. janvārim Ludzas novada Mērdzenes, Pušmucovas, Blontu, Zvirgzdenes, Ciblas un Līdumnieku pagasta iedzīvotāji tiek aicināti iesaistīties soļošanas izaicinājumā “Cilpo ar smaidu”. Galvenais no mērķiem ir mudināt iedzīvotājus izvēlēties veselīga un aktīva brīvā laika pavadīšanu kā prioritāti. 

Dalībnieki aicināti katru dienu nūjot vai doties pastaigā. Izaicinājuma dalībniekiem jālejupielādē kāda no sporta aplikācijām, kas piefiksēs noieto distanci un jādalās ar saviem izaicinājuma rezultātiem ar konkursa žūriju. Šo aktivitāti var veikt jebkurā vietā Latvijā. Labākie dalībnieki tiks apbalvoti ar piemiņas balvām. Detalizēta informācija atrodama NOLIKUMĀ

Dalībnieki tiks vērtēti pēc vecuma grupas un nostaigāto km skaita:

1. grupa – 2010.-2008. g. dz. meitenes un zēni;
2. grupa – 2007.g. -2005. g. dz. meitenes un zēni;
3. grupa – 2004. -2001. g. dz. jaunietes un jaunieši ;

Pieaugušo kategorijā:

4. grupa – 22.g. – 30 g. sievietes un vīrieši;
5. grupa – 31.g. – 45.g. sievietes un vīrieši;
6. grupa – 46.g.- 60 .g sievietes un vīrieši;
7. grupa – 61.g. + sievietes un vīrieši.