LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Mostly cloudy
6°C
 
A A A

Dokumentācija

Ludzas novada Sporta skolas nolikums (2015.g.)

Ludzas novada Sporta skolas NOLIKUMS (2020.g.); Pielikums Ludzas novada Sporta skolas nolikumam

Ludzas novada Sporta skolas NOLIKUMS (2021.g.)

KĀRTĪBA, KĀDĀ TIEK NODROŠINĀTI PIESARDZĪBAS PASĀKUMI PROFESIONĀLĀS IEVIRZES IZGLĪTĪBAS PROCESĀ, LAI IEROBEŽOTU COVID-19 INFEKCIJAS IZPLATĪBU LUDZAS NOVADA SPORTA SKOLĀ

Ludzas novada Sporta skolas pašnovērtējuma ziņojums (2014.g.)

Ludzas novada Sporta skolas pašnovērtējuma ziņojums (2017.g.)

Ludzas novada Sporta skolas pašnovērtējuma ziņojums (2018. g.)

Ludzas novada Sporta skolas pašnovērtējuma ziņojums (2019. g.)

Ludzas novada Sporta skolas pašnovērtējuma ziņojums (2020. g.)

Sacensību nolikumi:

Ludzas novada jauniešu minifutbola turnīri “Kuorsovys Rudins kauss – 2021” NOLIKUMS

Arhīvs:

Ludzas novada Ciblas pagasta Ģimeņu pasākums veltīts Tēva dienai “Supertētis” Nolikums

Nolikums “Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupām”

Nolikums “Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās D, C, E grupām”

LUDZAS NOVADA SPORTA SKOLAS MĀCĪBU DARBA ORGANIZĀCIJA ĀRKĀRTAS SITUĀCIJAS LAIKĀ

MĀCĪBU TRENIŅU PLĀNI:

Svarcelšana (06.04-12.04.2020) treneris D.Žulins

Vieglatlētika SMP-1 grupa (06.04-09-.04.2020) treneris S.Fenčenko

Handbols MT- 1 grupa (13.04.-19.04.2020) trenere K. Klementjeva

Handbols MT- 1 grupa (06.04.-12.04.2020) trenere K. Klementjeva

Futbols MT-2 grupa (23.03.-29.03.2020) treneris E.Savickis

Futbols MT-2 grupa (30.03.-05.04.2020) treneris E.Savickis

Futbols MT-3 grupa (23.03.-29.03.2020) treneris E.Savickis

Futbols MT-3 grupa (30.03.-05.04.2020) treneris E.Savickis

Handbols (06.04-09.04.2020) treneris A. Gendelis

Handbols MT-6 grupa (24.03-29.03.2020) trenere R. Muiženika

Handbols MT-3 grupa (23.03-29.03.2020) trenere R. Muiženika

Handbols MT-2 grupa (23.03-27.03.2020) trenere R. Muiženika

Vieglatlētika SSG grupa (31.03.-03.04.2020) trenere J.Silicka

Futbols SMP-3 grupa (23.03.-29.03.2020) treneris E.Savickis

Futbols SMP-3 grupa (30.03.-05.04.2020) treneris E.Savickis

Vieglatlētika MT-1 grupa (05.-12.04.2020.) treneris A.Vengra

Vieglatlētika SMP – 3  grupa (05.12.04.2020.) treneris A.Vengra

Vieglatlētika MT-7 grupa (05.-12.04.2020.) treneris A.Vengra

coloring.cool