LV EN

Sestdiena, 2022. gada 26. novembris
Sebastians, Konrāds, Sebastijans
Ludza
Flurries
-4°C
 
A A A

Nedēļas nogalē aizvadīts jau otrais auto-foto orientēšanās brauciens un pirmais Ludzas novada Kauss šautriņu mešanā

Auto-foto orientēšanās brauciens 
 
15. oktobrī Ludzas novadā norisinājies jau otrais auto-foto orientēšanās brauciens. Uzvarētājus izšķīra atrasto kontrolpunktu daudzums, kas katrai komandai bija jāatrod un jāiemūžina foto attēlā. Šoreiz par brauciena kontrolpunktiem bija noteiktas bijušās novada skolas. Kopumā braucienam pieteicas četras komandas. Ātrākā komanda distanci veica 4 stundās un 17 minūtēs.
Komandām pirms starta mobilajā lietotnē Whatsapp tika nosūtīta karte, kur atzīmētas bijušajās Ludzas novada skolas, tās bija jāatrod un uz to fona jānobildējas.  Lai arī šogad dalībnieku skaits bijis krietni mazāks nekā pērn, pasākums ir izdevies un šāda tipa izklaide ir lielisks, un aizraujošs brīvā laika pavadīšanas veids kopā ar ģimeni un draugiem!

1. vietā – komanda “Draugi”
2. vietā – komanda “Obana”;
3. vietā – komanda “Sniedziņi”;
4. vietā – komanda “Evertovski”.

Tāpat piešķirta arī simpātiju balva komandai “Obana” – par oriģinālākajiem foto attēliem. 

Auto-foto orientēšanās brauciens | 15.10.2022.

Paldies visiem dalībniekiem un komandām par piedalīšanos! Ļoti vēlētos, lai nākošo reizi komandu būtu vairāk! 


Ludzas novada Kauss 2022 šautriņu mešanā

16. oktobrī Ludzas novada Sporta skolas manēžā norisinājās pirmais “Ludzas novada Kauss 2022 šautriņu mešanā”, kuru organizēja Biedrība Sporta klubs ”Kuorsova” sadarbībā ar Ludzas novada Sporta skolu. Sacensības tika organizētas gan iesācējiem (ar parasto nobeigumu), gan spēlētājiem ar jau zināmām iemaņām. Sacensībās piedalījās 10 kungi un 4 dāmas, kuri bija ieradušies no Ludzas (Anita Puncule, Anita Matisāne, Jānis Kondrāts), Madonas (Andis Lauva), Kārsavas (Gunārs Ozoliņš, Gunārs Lelis, Laimonis Naglis), Rēzeknes (Vitolds Karels), Viļāniem (Marija Ružāne, Aivars Šutka), Lizuma (Zeltīte Strade) un Gulbenes ( Kristaps Teicis, Dzintars Salmiņš).

Izspēlējot apakšgrupas, tālāk tika spēlētas izslēgšanas spēles pēc “divmīnusu” sistēmas. Dāmām par čempioni kļuva daudzkārtējā Latvijas čempione Zeltīte Strade no Lizuma, kura finālā pārliecinoši pārspēja Mariju Ružāni no Viļāniem 4:0. Kungu konkurencē savu meistarību pierādīja Laimonis Naglis no Kārsavas, kurš tikai finālā piedzīvoja savu pirmo zaudējumu (pievīla dubulto realizācija) pret Jāni Kondrātu no Ludzas 2:4, taču otrajā finālspēlē, nospēlējot pārliecinoši uz dubultajiem 4:0 un uzrādot turnīra augstāko spēles vidējo rādītāju 81,24 kļuva par “Ludzas novada Kausa 2022” pirmo uzvarētāju.

Rezultāti:

Dāmas:

1.vieta Zeltīte Strade;
2.vieta Marija Ružāne;
3.vieta Anita Puncule.

Kungi :

1. vieta Laimonis Naglis;
2. vieta Jānis Kondrāts;
3. vieta Aivars Šutka;
4.vieta Gunārs Ozoliņš;
5.-6.vieta Juricix, Vitolds Karels;
7.-8.vieta Kristaps Teicis, Gunārs Lelis;
9.vieta (Gandarījuma turnīra uzvarētājs) Dzintars Salmiņš;
10.vieta Andis Lauva.

Iesācēju uzvarētājas kauss piešķirts Anitai Matisānei.

Specbalvas uzvarētājiem (sporta cepures) no sporta preču veikala “Fano Latgola” (Ivars Logins).

Ludzas novada Kauss 2022 šautriņu mešanā | 16.10.2022.

Paldies visiem sacensību dalībniekiem, gaidīsim nākošajos mačos gan spēlētājus ar iemaņām, gan iesācējus!

Jau šajā nedēļas nogalē, 22. oktobrī, Ludzā gaidām visus makšķerēšanas entuziastus, Lielajā Ludzas ezerā notiks makšķerēšanas sacensības spiningošanā “Lielā Ludzas zivs 2022”. Pulcēšanās un reģistrēšanās bijušajā autodromā jau no plkst. 7:30 – 9:00, atklāšana plkst. 8:45. Vairāk informācijas par sacensībām ŠEIT

Anita Puncule
Ludzas NSS izglītības metodiķe