LV EN

Pirmdiena, 2022. gada 28. novembris
Rita, Olita, Vita
Ludza
Cloudy
-2°C
 
A A A

SIA “Ludzas medicīnas centrs” projekta ietvaros iepērk medicīniskās iekārtas un aprīkojumu

SIA “Ludzas medicīnas centrs” projekta ietvaros ir noslēdzis 5 līgumus par medicīniskā aprīkojuma un iekārtu piegādi un uzstādīšanu. Ir noslēgti līgumi :

–        par elektrokoagulatora un video sistēmas endoskopiskām procedūrām aprīkojuma piegādi un uzstādīšanu,

–        par dienas stacionāra un aprūpes nodaļas aprīkojuma piegādi (bahilu aparāts, mobilais pacientu pacēlājs, pacientu ratiņkrēsls un germicidālā gaisa caurplūdes lampas);

–        par pacientiem svarīgu dzīvības parametru monitorēšanas iekārtu piegādi (pacienta monitora, asinsspiediena Holtera un tonometru iegādi) ;

–        par pacientu ārstniecisko manipulāciju veikšanas aprīkojuma piegādi (elpceļu sekrētu neinvazīvās aizvadīšanas iekārta, vakuumsūknis uz riteņiem, pārnēsājamais vakuumsūknis, pacientu izmeklēšanas galdi, kušetes);

–         par  pacientu mākslīgās ventilācijas iekārtu neinvazīvai ventilācijai un flovmetra ar mitrinātāju iegādi, par kopējo summu 104 619.85EUR.

Attēlā- elektriskā kušete

Attēlā – pacientu monitors

Pašlaik ir izsludināts un 2019.gada 1.oktobrī noslēgsies atklāts konkurss par medicīnas iekārtu un aprīkojuma piegādi un uzstādīšanu 5 daļās:

–        Funkcionālās diagnostikas iekārtu piegāde un uzstādīšana;

–        Kardiotokogrāfa piegāde.

–        Perfūzijas sūkņu piegāde.

–        Pacientu funkcionālo, Rtg staru caurlaidīgo gultu ar pretizgulējuma matračiem un pacienta skapīti piegāde.

–        Audiometra un timponometra piegāde un uzstādīšana.

Notiek arī darbi pie vides pieejamības nodrošināšanas poliklīnikas ēkā, kur jau ir uzstādīts pacēlājs, bet notiek apdares darbi.

Projektā īstenotās aktivitātes uzlabos veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un nodrošinās kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu Ludzas un kaimiņu novadu iedzīvotājiem.

Projekts “Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana SIA “Ludzas medicīnas centrs” attīstot veselības aprūpes infrastruktūru”(Nr.9.3.2.0/18/I/013) tiek īstenots darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.3.2 specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru 3. kārta” ietvaros ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) finansējumu.

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības projektu vadītāja Ilona Mekša