Statuss:
Noslēdzies
LAD
capture_13.png

Ludzas novada Istras pagasts ir viens no lielākajiem pagastiem novadā. Pagastā dzīvo 844 cilvēki. Lai veicinātu pagasta apdzīvotības saglabāšanos, Ludzas novada pašvaldība uzlabo vietējo infrastruktūru kvalitatīvāku pakalpojumu sniegšanai iedzīvotājiem.

Lai uzlabotu Istras vidusskolas sporta stundu kvalitāti un nodrošinātu piemērotu vietu iedzīvotāju un viesu aktīvajai atpūtai un sacensību organizēšanai, skolas stadionā tika izveidoti skrejceliņi ar mākslīgo segumu, ierīkots sporta zāliens futbola laukumā. Stadionā ir izveidots futbola laukums ar vārtiem, daudzfunkcionālais laukums ar mākslīgu segumu  volejbola, basketbola un minifutbola  nodarbībām, 100 m skrejceliņi, tāllēkšanas bedre, uzstādīti soliņi.
Lai nodrošinātu piemērotu vietu pagasta un novada sporta pasākumu un sacensību organizēšanai, tika veikta Istras sporta zāles rekonstrukcija. Projekta ietvaros tika veikta zāles, ģērbtuvju un citu sporta telpu rekonstrukcija, nomainītas elektroinstalācijas, ierīkota ventilācijas sistēmu, nomainīts jumts.
Istras pagasta Vecslabadas ciemā ir Tautas nams, kurā pastāvīgi darbojas pieaugušo un bērnu dramatiskie kolektīvi, 2 vokālie ansambļi un leļļu teātris. Ēku uzcēla 1960. gadā.
Lai nodrošinātu kvalitatīvu kultūras pakalpojumu sniegšanu Istras pagastā, tika veikts Tautas nama rekonstrukcija, ierīkoti siltummezgli, dūmvadi, ierīkots skatuves un zāles apgaismojums, bijušajā kinoaparātu telpā ierīkota apspriežu telpa, veikti citi darbi.

Istras Tautas nama un sporta stadiona rekonstrukcijas darbus veica SIA “Agroķīmija”; sporta zāles rekonstrukcijas darbus veica SIA “Rasa-L”. Tehnisko projektus izstrādāja SIA “Rēzeknes nams”.

Projekta nosaukums Infrastruktūras attīstība Ludzas novada Istras pagastā

Identifikācijas numurs Nr. 11-01-L32100-000038

Programma Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Lauku attīstības programmas 2007.-2013. gadam 3. ass pasākums „Pamatpakalpojumi ekonomikai un iedzīvotājiem”

Īstenošanas vieta Ludzas novads, Istras pagasts, Vecslabada