LV EN

Pirmdiena, 2022. gada 28. novembris
Rita, Olita, Vita
Ludza
Cloudy
-2°C
 
A A A

Bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas laukuma izveide Nirzas ciemā

2010. gadā biedrība „Ludzas rajona partnerība” un Lauku atbalsta dienesta Austrumlatgales reģionālā lauksaimniecības pārvalde apstiprināja 3 Ludzas novada pašvaldības projektu pieteikumus, kuru mērķis bija spēļu laukumu izveide Isnaudas, Nirzas un Pildas pagastā. 2011. gada vasarā šo pagastu centros tika ierīkoti nelieli rotaļu laukumi ar smilšu segumu un vienkāršām iekārtām – šūpolēm, karuseļiem, slidkalniņiem, smilšu kastēm, kuras uzstādīja SIA „KSIL Baltic”. Katrā laukumā 6 mēnešus par kārtību rūpēsies teritorijas uzraugi, tomēr saglabāt jaunizveidotos laukumus skaistus un kārtīgus pēc iespējas ilgāk var tikai paši iedzīvotāji.

Projekta nosaukums Bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas laukuma izveide Nirzas ciemā
Identifikācijas numurs Nr. 10-01-LL33-L413203-000003
Programma

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pasākuma “Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” aktivitāte

Īstenošanas vieta Ludzas novads, Nirzas pagasts, Nirzas ciems
Īstenošanas laiks 21.10.2010. – 05.02.2012.
Mērķis

Veicināt bērnu un jauniešu aktīvu un drošu laika pavadīšanu, izveidojot un aprīkojot bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas laukumu daudzdzīvokļu māju pagalmā Nirzas ciemā Nirzas pagastā.

Galvenās aktivitātes
  • Smilšu seguma sagatavošana laukumam
  • Bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas laukuma izveidošana
Rezultatīvie rādītāji
  • Izveidots bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas laukums ar smilšu segumu (aprīkojums: rotaļu komplekss, smilšukaste, 2 soli, karuselis)
  • Uz 6 mēnešiem izveidota pagaidu darba vieta – laukuma uzraugs.
Projekta budžets   LVL 5 846,19
ELFLA finansējums   LVL 3 667,26
Pašvaldības finansējums   LVL 2 178,93
Kontaktinformācija Viola Andruščenko (Ludzas novada pašvaldības Attīstības un nekustamā īpašuma nodaļas projektu vadītāja; tālrunis 65707131; [email protected])
Prezentācija par projektu Prezentācija par projektu