LV EN

Sestdiena, 2023. gada 04. februāris
Veronika, Daila
Ludza
Partly cloudy
-5°C
 
A A A

Bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas laukuma izveide Martišu ciemā

2010. gadā biedrība „Ludzas rajona partnerība” un Lauku atbalsta dienesta Austrumlatgales reģionālā lauksaimniecības pārvalde apstiprināja 3 Ludzas novada pašvaldības projektu pieteikumus, kuru mērķis bija spēļu laukumu izveide Isnaudas, Nirzas un Pildas pagastā. 2011. gada vasarā šo pagastu centros tika ierīkoti nelieli rotaļu laukumi ar smilšu segumu un vienkāršām iekārtām – šūpolēm, karuseļiem, slidkalniņiem, smilšu kastēm, kuras uzstādīja SIA „KSIL Baltic”. Bērnu drošībai Martišu ciema laukumā tiks uzbūvēts iežogojums no divām pusēm. Katrā laukumā 6 mēnešus par kārtību rūpēsies teritorijas uzraugi, tomēr saglabāt jaunizveidotos laukumus skaistus un kārtīgus pēc iespējas ilgāk var tikai paši iedzīvotāji.

Projekta nosaukums Bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas laukuma izveide Martišu ciemā
Identifikācijas numurs Nr. 10-01-LL33-L413203-000002
Programma

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pasākuma “Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” aktivitāte

Īstenošanas vieta Ludzas novads, Isnaudas pagasts, Martišu ciems
Īstenošanas laiks  25.10.2010. – 03.05.2012.
Mērķis

Veicināt bērnu un jauniešu aktīvu un drošu laika pavadīšanu, izveidojot un aprīkojot bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas laukumu daudzdzīvokļu māju pagalmā Martišu  ciemā Isnaudas pagastā.

Galvenās aktivitātes
  • Smilšu seguma sagatavošana laukumam
  • Bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas laukuma izveidošana
  • Iežogojuma uzbūvēšana
Rezultatīvie rādītāji
  • Izveidots iežogots bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas laukums ar smilšu segumu (aprīkojums: karuselis, rotaļu komplekss, šūpoles, 2 soli ar atduri, smilšukaste)
  • Uz 6 mēnešiem izveidota pagaidu darba vieta – laukuma uzraugs.
Projekta budžets  5 217.48 LVL
ELFLA finansējums  3 276.47 LVL
Pašvaldības finansējums  1 941.01 LVL
Kontaktinformācija Viola Andruščenko (Ludzas novada pašvaldības Attīstības un nekustamā īpašuma nodaļas projektu vadītāja; tālrunis 65707131; viola.andruscenko@ludzaspils.lv)
Prezentācija par projektu Projekta prezentācija