LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 02. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina
Ludza
Partly cloudy
18°C
 
A A A

Zilupe aicina dabas, mākslas un garšu piedzīvojumā

Šajā nedēļas nogalē – 21.maijā – notiks šī gada radošākais pikniks Ludzas novadā! No plkst. 17.00 visa rosība norisināsies skaistajā un gleznainajā Zilupes parka estrādē, kur apmeklētājiem būs iespēja izvēlēties un apmeklēt sev tīkamo nodarbi – klausīties, skatīties, piedzīvot vai izgaršot.

Piknika laikā būs dažādas atrakcijas gan bērniem, gan jauniešiem. Azartiskie apmeklētāji aicināti spēlēt kino spēli jeb bingo un pārbaudīt savas zināšanas dažādu filmu nosaukumos. Parka teritorijā būs vērojami Zilupes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu gadā veidotie darbi, Zilupes pilsētas bibliotēka apkopotā fotogrāfiju izstāde par Zilupes pilsētas dzīvi, kā arī dažādu mākslas objektu un handmade rotaļlietu izstāde. Vienu no mākslas objektiem veidosim kopā! Gardēžiem būs iespēja nogaršot draudzīgo zupu, zilupiešu kūku – saldo “kartupeli” un, protams, savus līdzpaņemtos piknika labumus. Par muzikālo atmosfēru rūpēs vietējie dziedātāji, grupa “Fak’n’turīs” un vakara izskaņā diskotēka. “Nepalaid garām pavasara radošāko pasākumu “Radošums zaļumos” un piedalies! Katram interesentam būs iespēja atrast sev saistošu nodarbi. Varēsi piknikot kopā ar draugiem, apskatīties izstādes, klausīties koncertu un izdejoties gan bērnu, gan pieaugušo diskotēkā. Es būšu! Un tu?“aicina Zilupes jaunatnes lietu speciāliste Valērija Groma

Visi esam noilgojušies pēc atpūtas pie dabas ar jautrām aktivitātēm, ēdieniem, sarunām un smiekliem. Katra paša ziņā ir piknika groza sastāvs un pleds, uz kura justies ērti. Piknika “Radošums zaļumos” laikā noritēs arī konkurss par labāko piknika noformējumu. Ar pasākuma programmu ir iespējā iepazīties šeit! Visas aktivitātes ir bez maksas un tās atbalsta Zilupes pārvalde, Zilupes kultūras nams, Zilupes pilsētas bibliotēka, Zilupes Mūzikas un mākslas skola, Zilupes vidusskola un citi.

Ieplāno maija brīvdienas un izjūti robežpilsētas šarmu un multikulturālo vidi Zilupē!

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Barkāne

coloring.cool