LV EN

Otrdiena, 2023. gada 07. februāris
Ričards, Rihards, Nelda
Ludza
Partly cloudy
-3°C
 
A A A

Ziemassvētku gaidīšanas laiks Ludzas novada Daudzfunkcionālajos centros

Balts ceļš caur tumsu lokās,

Un tālē zvaigznes māj,

Kāds siltas, mīļas rokas

Pār zemi svētot klāj

Sniegpārsliņu zābakos, piparkūku mētelītī, mazliet smaržodams pēc krustnagliņām un zeltainā vaska atkal tuvojas Ziemassvētku laiks. Katra māja ietērpjas Ziemassvētku rotājumos. Katrā cilvēkā, Ziemassvētkus gaidot, mostas Ziemassvētku gars, spēja un vēlēšanās iepriecināt, spēja dalīties ar prieku, ar dāvanām. Arī Daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centra Kārsavā klienti darbinieku vadībā rotā Centru, gaidot Ziemassvētkus, kā arī turpina iesākto tradīciju un gatavo Ziemassvētku apsveikumus Ludzas novada pašvaldības pansionāta ,,Mūsmājas” un SIA ,,Kārsavas slimnīca” ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijas klientiem. 

Ludzas novada Daudzfunkcionāla sociālo pakalpojumu centra klientiem Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir gada skaistākie brīži, jo tad cilvēki ir kopā, viņus apvieno eglītes rotāšana, dāvanu gatavošana, dekoru izveidošana un svētku cienasta sarūpēšana. Visu decembri centra klienti veidoja svētku dekorus, dekorēja centra telpas, gatavoja dāvanas viens otram. Šogad centra eglīte ir gaiši zilos toņos, ieejot centrā, visus sagaida liels trusis — 2023. gada simbols. Arī svētkos klienti un darbinieki sanāks kopā, lai viens otram dāvātu prieku, atbalstu un mīlestību. Lai šajā laikā katrs piedzīvo brīnumu, kaut gan patiesībā, to radām mēs paši.

Priecīgus, labestīgus un mierpilnus Ziemassvētkus un Jauno gadu ikvienam novēl Ludzas novada centru klienti un darbinieki!

Projekts “Deinstitucionalizācijas pasākumu īstenošana Latgales reģionā”, Nr.9.2.2.1./15/I/005

Inese Kačalova
Ludzas novada Sociālā dienesta
Kārsavas teritoriālā nodaļa

DSPC Kārsavā vadītāja