Kultūra

Piektdien, 23. decembrī

Aicinām uz Ziemas saulgriežu tirgus pasākumu Ludzā! Līdz pat vakaram Ludzas vecpilsētas laukums pārvērtīsies par svētku brīnumu – andelēšanās, gardi ēdieni, silti dzērieni, vizināšanās ar kamanām pa pilsētas piesnigušajām ielām, uguns šovs un mūzika, salatētis, rūķi bērnu priekam! Savukārt Kārsavas pilsētā notiks Ziemassvētku eglīte bērniem, kuri neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādi.

Sestdien, 24. decembrī

Cirmā notiks koncerts “Ziemassvētku elpa”, taču jau vakarā uz Ziemassvētku Balli aicina Briģu ciemats.

Svētdien, 25. decembrī

Goliševā notiks Jaungada eglīte bērniem. Salnavas un tuvākās apkaimes iedzīvotāji aicināti uz īpaši sarūpētu Ziemassvētku noskaņas koncertprogrammu Salnavas Romas katoļu baznīcā.

Salnavas kultūras namā būs skatāma Aigara Graubas filma  “Circenīša Ziemassvētki”. Ieeja – bezmaksas.

Ņukšos notiks Ziemassvētku pasākums “Ai bagāti Ziemassvētki”. Ciblas pagasts aicina uz pasākumu “Atīdami Zīmyssvātki”, kurā piedalīsies deju kopa “EverS”, folkloras kopas “Ilža” un “Ilžena”. Uz dažādiem pasākumiem un koncertiem 25. decembrī aicina arī Nirza, Mežvidi, Mērdzene un Pilda.

Ziemassvētku vakarā satiksimies ballēs un atpūtas vakaros daudzviet novadā – Istrā, Pasienē, Mērdzenē, Pildā, Salnavā, Mežvidos un Pušmucovā. Savukārt, Zilupē notiks Ziemassvētku diskotēka.

Istras vakara balles programmā – Ziemassvētku parodijas pasaka un par mūziku gādās Žanis Voskāns. Mērdzenes ballē uzstāsies ARNIS GRAPS. Pildā spēlēs Ainārs Lipskis. Mežvidos spēlēs Jana. Savukārt, Salnava aicina uz Ziemassvētku balli  kopā ar jauniešu grupu “STAIGUĻI” un muzikantu ALVI.

Pirmdien, 26. decembrī

Uz tikšanos ar salaveci aicina Zilupes pilsēta: Lai pieteiktu vizīti, jāpiesakās, zvanot uz tālruni 29225344.

Cirmas pagastā notiks pasākums “Pasaku piedzīvojumi bērniem pie Ziemassvētku eglītes”.

Tāpat, otrajos Ziemassvētkos uz koncertu – balli kopā ar Santu un Normundu aicina Ludzas Kultūras nams.

28. decembrī

Bērni aicināti uz Ziemassvētku eglīti bērniem Pušmucovas Kultūras namā.  Zvirgzdenes un Blontu pagastā deklarētie pirmsskolas vecuma bērniņi aicināti uz pasākumu bērniem “Ziemassvētku jampadracis” Blontu pagasta aktu zālē.

29. decembrī

Zilupes Kultūras nams aicina uz pasākumu – visi  iedzīvotāji tiek mīļi gaidīti uz pilsētas jaungada eglīti bērniem. Programmā: izrāde, spēles, dziesmas un dejas ar Salaveci un Sniegbaltīti. Ieeja brīva. Savukārt Salnavas Kultūras nams aicina uz Dekteru teātra viesizrādi.

Ludzas Kultūras namā notiks Jaungada NON STOP balle “Veco gadu aizvadām, Jauno līksmi sagaidām!”.

30. decembrī

Dienu pirms Jaungada nakts, 30. decembrī notiks Ziemassvētku eglīte Salnavas pagasta pirmsskolas vecuma bērniem, kuri neapmeklē PII Salnavas KN un Jaungada karnevāls Goliševas KN. Uz Vecgada Balli aicina Blontu Kultūras nams. Par lustīgām dejām un jautru omu rūpēsies DJ/MC Nils (Jūrmala). “Gada noslēguma balle” notiks arī Ciblas Kultūras namā. Programmā: atskats uz aizejošā gada notikumiem Ciblas un Līdumnieku pagastā, dažādi priekšnesumi un aktivitātes. Par deju un mūziku rūpēsies Valdis un Sigita. Tāpat 30. decembra vakarā Istalsnas klubā visi mīļi gaidīti uz vecgada Disko-balli!

31. decembrī

Jaungada dienā satikties aicina Ņukšu pagasts, kur Kultūras namā notiks Ziemassvētku eglīte bērniem

1. janvārī

Satiksimies Ludzas Kultūras namā, kur notiks Disko-balle “Sveiks Jaunais TRUSĪŠA GADS! kopā ar DJ MAIRIX. Īpašais viesis Ēriks Gruzniņš. Jaungada diskotēkas plānotas arī Briģos, Goliševā un Zilupē. Uz Jaungada Nakts balli aicina Kārsavas Kultūras nams. Uzstāsies grupa “Laimes rats”!

Informējam, ka pasākumu laikā iespējama fotografēšana, filmēšana, audio vai tiešraižu ierakstu veikšana!

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska