LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 25. maijs
Junora, Anšlavs
Ludza
Partly sunny
22°C
 
A A A

Ziemassvētku gaidīšanas laiks Ludzas dienas centrā

Pirms Ziemassvētku laiks ir īpašs, kad gaismā virmo pirmssvētku noskaņa un visi, kā katru gadu, gatavojas šiem mierpilnajiem svētkiem. Katrs gaida brīnumu, kāds tic ziemassvētku vecītim, cits atkal vienkārši cer, ka nākamais gads nebūs sliktās par šo. Bet visi kopā, mēs gatavojamies šiem svētkiem un dienas centra klienti to sāka darīt jau novembrī, kā viena no pirmajām svētku dekorācijām tapa Adventes vainags. Šogad tam tika izvēlēti dabas materiāli—čiekuri, ozolu zīles, kastaņi, bērzu zari un sūnas. Ar darbinieku palīdzību katrs klients izveidoja savu Adventes vainadziņu. Kopā būšanas un radīšanas prieks piepildīja centra klientu sirdis.

Svētku gaidīšanas laikā mūsu klienti piedalās arī citās aktivitātēs: gatavo apsveikumu kartiņas, veido dāvanas, piedalās telpu dekorēšanā.

            Neiztrūkstoša svētku sastāvdaļa, protams, ir arī eglītes pušķošana, šogad to rotāja ar pašdarinātām rotaļlietām, tiek gatavots arī Ziemassvētku foto stūrītis.

            Un vēl….piparkūkas. Kulinārijas nodarbību laikā, kuras ir iecienījuši centra klienti, mācāmies  cept un pagatavot piparkūkas, kā arī tās dekorēt.

Sagatavoja Ilona Mekša

coloring.cool