LV RU EN

Pirmdiena, 2022. gada 04. jūlijs
Sandis, Uldis, Ulvis
Ludza
Mostly cloudy
24°C
 
A A A

Vokālie ansambļi “Krinica”un “Kruževa” viesojas Ludzas sociālās aprūpes centrā

Pateicoties Ludzas Kultūras nama vokālo ansambļu “Krinica” un “Kruževa” vadītājas Veras Doreiko-Sinkēvičas degsmei darīt savu darbu ar prieku, ansambļu dalībnieki viesojās iestādē, kur visapkārt ir cilvēku mīlestība. Prieks, pateicība un labestība bija vērojama cilvēku acīs Sociālajā aprūpes centrā “Ludza”.

Lai iestāde būtu, tajā ir jābūt tās dvēselei, un pansionātā tāda dvēsele ir, ir jābūt arī cilvēku mīlestībai. Pansionāta “Ludza” kolektīvā lielākoties ir sievietes, kurām Dievs ir devis vārdu mīlēt un būt mīlētiem. Jebkuru darbu nemēra pēc tā lieluma, bet gan pēc tajā ieguldītā sirds siltuma, un pansionātā šis siltums izstarojas gan darbinieku acīs un ēkas logos, gan arī klientu sirdīs un sakoptajā apkārtnē.

“Ludzas Kultūras nama vokālo ansambļu “Krinica” un “Kruževa” vārdā, no sirds pateicamies par kopā būšanas mirkļiem, kuri mums dāvāja satikšanās prieku ar dziesmu un cilvēku. Lai izturība, veselība visiem pansionāta iemītniekiem un darbiniekiem! Lai tā dzirksts, kas kvēlo direktores Regīnas Borisovas acīs nekad nenodziest! Uz tikšanos citu reizi!”.

Ludzas Kultūras nama direktore
V. Razumovska

coloring.cool