LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Sunny
23°C
 
A A A

Virtuālā izstāde “Ludzas pilsētas ģimnāzijai – 100”

2021. gada 3. oktobrī apritēja 100 gadi, kopš tika nodibināta un svinīgi atklāta Ludzas apriņķa reālģimnāzija. Tās pirmā direktore bija Felicija Brice – spilgta personība un izcila izglītības darbiniece. 1923. gadā Ludzas apriņķa reālģimnāzijas direktora amatā tika apstiprināts viens no Latgales Tautas universitātes dibinātājiem. Jānis Turkopuls. Apzinoties šo divu izcilo izglītības darbinieku devumu Ludzas ģimnāzijas attīstībā, viņu radinieki ir dāvinājuši Ludzas Novadpētniecības muzejam dokumentus un fotogrāfijas, kas dod ieskatu skolas dzīvē 1930-tajos gados. Atzīmējot Ludzas vidusskolas nozīmīgo jubileju, Ludzas Novadpētniecības muzejs ir izveidojis virtuālo izstādi, kurā apkopotas fotogrāfijas no šo dižgaru ģimeņu albumiem. Ludzas Novadpētniecības muzeja mājaslapā www.ludzasmuzejs.lv skatāma virtuālā izstāde “Ludzas pilsētas ģimnāzijai -100”. Aicinām Jūs iepazīties ar šiem unikāliem materiāliem!

coloring.cool