LV EN

Otrdiena, 2023. gada 07. februāris
Ričards, Rihards, Nelda
Ludza
Partly cloudy
-3°C
 
A A A

Vieglatlēti un handbolisti satiekas Ludzā un Salaspilī, svarcēlāji gūst panākumus Lietuvā

 

24. novembrī Ludzā notika Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās U-10, U – 12, U-14 vecuma grupās, gan jaunietēm, gan jauniešiem. No Latgales ieradās 179 dalībnieki: Jēkabpils SS, Rēzeknes NSS, Krāslavas SS, Madonas BJSS, Balvu SS, Rēzeknes BJSS, Augšdaugavas NSS.

Rezultāti: 

60 m, meitenes U-10 grupā:

  • 1. vieta – Leila Pule, rezultāts – 10,7s 

60 m,  zēni U-10 grupā:

  • 2. vieta Rainers Barkāns, rezultāts – 10,3s

60 m, zēni U-14 grupā:

  • 1. vieta – Jānis Malakovs, rezultāts – 8.4 s

300 m, meitenes U-14 grupā:

  • 2. vieta – Natālija Nasaļska, rezultāts – 54.3 s

300 m,  zēni U-10 grupā:

  • 1. vieta – Adrians Ervalds , rezultāts – 1:03.2s

300 m, zēni U-14 grupā:

  • 2. vieta – Renats Sakaļs, rezultāts – 58.8s
  • 3. vieta – Deivids Matisāns, rezultāts – 1:02.9s

600 m, meitenes U-12 grupā:

  • 1. vieta – Poļina Višņakova , rezultāts – 2 :17.0s
  • 3. vieta – Katrīne Silicka , rezultāts – 2: 26.6s

600 m zēni U-12 grupā :

2. vieta – Mārtiņš Krišāns, rezultāts -2.20.8s

1000 m, meitenes :

  • 2. vieta – Anastasija Dzierkale , rezultāts- 3:40.2 s

1000 m,  zēni:

  • 1. vieta – Kristaps Sutra , rezultāts – 4:01.7s
  • 2. vieta – Arsenijs Volkovs , rezultāts – 4 :02.8s
  • 3. vieta – Dāvis Barkāns , rezultāts – 4 : 06.6s

60 m barjerskrējiens, meitenes:

  • 1. vieta – Natālija Nasaļska, rezultāts – 76,20s

Tāllēkšana, meitenes U-10 grupā:

  • 1. vieta – Leila Pule, rezultāts – 3.05 m

Tāllēkšana, zēni U-10 grupā:

  • 1. vieta – Rainers Barkāns , rezultāts-3.44m
  • 2. vieta – Rinalds Zelčs, rezultāts – 3.18m

Tāllēkšana, zēni U-12 grupā :

  • 2. vieta – Deniss Kulakovskis , rezultāts – 3,53m

Lodes grūšana, meitenes U-14 grupā:

  • 2. vieta – Raita Pickule , rezultāts – 7.24m

Lodes grūšana, zēni U-14 grupā :

  • 1. vieta – Jānis Malakovs , rezultāts – 10.91 m
  • 3. vieta – Kristaps Sutra , rezultāts – 9.06 m

Lodes grūšana,150 m zēni U-12 grupā:

  • 3. vieta – Danils Perehoževs , rezultāts – 27.2s

Pildbumbas mešana, meitenes U- 10 grupā:

  • 2. vieta – Kitija Čehova , rezultāts – 5.42m

Pildbumbas mešana, zēni U-10 grupā:

  • 1. vieta – Patriks Harvijs Puļs , rezultāts – 7,57 m
  • 2. vieta – Dominiks Kondrāts , rezultāts – 6, 52m
  • 3. vieta – Adrians Ervalds , rezultāts – 6.10 m

Pildbumbas mešana, meitenes U-12 grupā:

  • 2. vieta – Annija Sutra , rezultāts – 9.66 m

Pildbumbas mešana, zēni U-12 grupā:

  • 3. vieta – Mārtiņš Krišāns , rezultāts – 8.05 m

Paldies visiem, kuri piedalījās un treneriem: Andrim Vengram, Vitai Tutinai, Valērijam Rimšam, Armandam Volajam, Anastasijai Maļļiņņikovai, Jolantai Silickai!


No 26. – 27. novembrim Ludzā notika handbola sacensības U-17 vecuma grupas jeb 2006.-2007. gados dzimušo zēnu kategorijā (treneris Gunārs Dalibo). Sacensībām kopumā ir pieteikušās sešas komandas:

Dobeles SS;
ONSC;
Vaiņode / DKSS ;
Aizkraukles NSS ;
Salaspils SS.

Ludzas novada Sporta skolas komandas rezultāti:

Ludzas NSS : Salaspils SS, spēles rezultāts – 35:27 ( N. Vaškevičs 10, A. Bondars 6, E. Kušners, E. Borisovs pa 5, G. Ūzulnieks 4, K. Mulers, A. Zbitkovskis pa 2, D. Dubrovskis 1);
Ludzas NSS : Dobeles SS, spēles rezultāts – 41:29, ( E. Borisovs 13, E. Kušners 9, N. Vaškevičs, A. Bondars pa 6, M. Bulis, A. Zbitkovskis, D. Dubrovskis pa 2, G. Ūzulnieks 1);
Ludzas NSS : ONSC, spēles rezultāts 37:19, ( G. Ūzulnieks 7, E. Borisovs 6, N. Vaškevičs, L. Igovens pa 5, K. Mulers, M. Bulis pa 4, E. Kušners. A. Zbitkovskis, D. Dubrovskis pa 2 ).

 

Apsveicam komandu ar teicamiem rezultātiem, vēlam noturēt līdera pozīcijas!

 


 

20. novembrī Salaspilī notika sacensības meitenēm U-13 (2010. gadā dzimušo) vecuma grupā. Trenere Ruta Muiženika un Kristīne Klementjeva. Šajā vecuma grupā startē sešas komandas:

  • Salaspils SS;
  • Dobeles SS;
  • Jēkabpils SS:
  • Intrasport/ Tārgale;
  • Vaiņode/DKSS;
  • Ludzas NSS.

Spēļu rezultāti:

  • Ludzas NSS : Vaiņodes DKSS, spēles rezultāts – 26 : 4 ( A. Bondare 12, D. Mickāne 8 ,A. Piterāne un M. Jakupāne pa 2, S. Kalvāne un B. Birule pa 1);
  • Ludzas NSS : Dobeles SS, spēles rezultāts – 25 : 10 ( A. Bondare 12, D. Mickāne un A. Piterāne pa 5, M. Jakupāne 3);
  • Ludzas NSS : Salaspils SS , spēles rezultāts – 19 : 14 ( A. Bondare un D. Mickāne pa 6, A. Jankovska , M. Vaškeviča un S. Kalvāne pa 1).

Apsveicam meitenes ar uzrādīto rezultātu un veiksmi nākamajās sacensībās! 


11. novembrī Teliščai pilsētā, Lietuvā notika Starptautiskais turnīrs svarcelšanā, kur devās arī mūsu sporta skolas audzēkņi un guva panākumus.

  • Lāsma Dolgiļeviča – 2. vieta;
  • Ruslans Račuks – 1. vieta;
  • Toms Cipruss – 3. vieta;

Apsveicam mūsu audzēkņus un  treneri Viktoru Dolgiļeviču ar teicamiem sasniegtajiem rezultātiem! 

 

Anita Puncule
Ludzas NSS izglītības metodiķe